Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 BRAVO №41

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

BRAVO №41 Empty
ПисанеЗаглавие: BRAVO №41   BRAVO №41 Icon_minitimeСря Окт 01, 2008 2:47 pm

Тъмната страна на успеха!

Не всичко е злато и блясък. Токио Хотел също така са доста изтормозени от звездният си живот....
От три години те са под постоянно наблюдение. Дали на почивка на Малдивите, разходка в Париж или пред всеки един хотел в света. Където и да останат Бил (19), Том (19), Густав (20) и Георг (21), папараците не са далеч и светлините от фотоапарати следват момчетата. Не винаги се наслаждават, споделят пред БРАВО....

БРАВО: Какво мразите в живота си на звезди?

Бил: Позитивните неща са повече. Но мразя, когато нямаме лично пространство. И най-лошото нещо са папараците.

Том: За нас е важно да опазим живота на приятелите и семейството ни. Те нямат нищо общо с нашата професия. Ако сме с тях, това е лошо за нас, особено когато папараците са наблизо.

Бил: Наистина трябва да си доста злобен човек за да си папарак. Мразя ги.

*********************************************

БРАВО: Вие имате късмет тук в Германия – папараците са безобидни...

Том: Това е истина. В другите страни е по-сложно. Във Франция и Америка папараците са много досадни.

*********************************************

БРАВО: Какво ви тормози?

Бил: Понякога, всичко е твърде прекалено за мен. Тогава си лежа в леглото и мисля: “Не мога вече!” Тогава просто не мога да се изправя, не мога да се усмихвам на фото сесии или да вдъхновявам хората. Чувствам, че някой трябва да ми помогне, защото не се чувствам уверен в себе си и трябва да си почина.

Том: Понякога имам носталгия към дома...

Георг: Когато съм дълго на път ми липсва семейството ми. И тогава понякога съм в лошо настроение.

Бил: Често тъгувам. Когато съм далеч от вкъщи е просто ужасно. Тогава ми липсва ужасно много Германия. Също съм много тъжен, когато съм сам в хотелската си стая. Колкото и да обичам да съм на път с бандата, в хотелската си стая съм доста сантиментален, дори не мога да кажа точно защо. Тогава искам да съм в собственото си легло. Том никога не би си признал, но знам, че понякога и той е доста тъжен и то много късно вечер, когато всичките му приятели са си отишли и той е сам в стаята си.

Том: Всъщност ми липсва много и немската тоалетната хартия. (смее се) Дори на края на света, ще очакваме да се приберем вкъщи....

*********************************************

БРАВО: Трябва да живеете с много скандали и слухове. Как се справяте с това?

Бил: Ние знаем за повечето неща, че ще бъдат такива. Когато вечеряме в някой клуб знаем какво ще има на сутринта във вестниците: “Тийнейджъри пият алкохол. Как могат да бъдат пример за подражание?”

Том: Или нещо като: “Том e сам на маса – изоставил ли е бандата?”, е много популярно.

Густав: Или пък: “Бил изглежда тъжен – дали е в депресия?”.

Том: За всичко, което хората пишат, а дори не ни познават лично, изобщо не ми пука. Но, ако се отнася до нашето семейството, това вече не е добре!

*********************************************

БРАВО: Имаше история за вашият дядо, който стрелял навсякъде....

Бил: Най-смешното нещо е, че това не е нашият дядо. Ние дори не познавахме този човек...

Том: Точно над 20 000 случая. Всеки казва, че сме свързани с него.

Бил: Както в училище. Тогава изведнъж станахме гаджета на всички момичета и съучениците ни станаха най-добрите ни приятели. Също така дължах на всички по 20 евро...

снимка 1
снимка 2 xD
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
toms_litle_girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
toms_litle_girl


Брой мнения : 67
Age : 29
Location : Габрово
Registration date : 25.09.2008

BRAVO №41 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRAVO №41   BRAVO №41 Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 2:24 pm

аз отдавна искам да се върнат в Германия стига са работили бе не може ли и за тях малко почивка аз ми стига училището пък представям си на тях какво им е по цял ден концерти фото сесии интервюта звукозаписи, а и тези шибани папараци Suspect Mad Evil or Very Mad boii ама Том и той с неговата тоалетна хартия rofl а за снимките супер са даже и Георг е излязъл добре lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.renith.piczo.com
 
BRAVO №41
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» BRAVO №4
» BRAVO №34
» BRAVO №35
» BRAVO №36
» BRAVO № 40

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Интервюта-
Идете на: