Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Johnny Depp

Go down 
+3
toms_litle_girl
RaiseYourHands
Hailie
7 posters
АвторСъобщение
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeСря Окт 08, 2008 4:54 pm

Явно почвам аз..отново

Роден е в градчето Оуенсбъро, щат Кентъки, САЩна 9 Юни 1963 г. Той е син на Джон Кристофър — строителен инженер и Бети Сю Палмър — сервитьорка. Джони Деп има един брат — Дани и две сестри — Деби и Кристи. През 1970 г., когато Джони е на 7 години, семейството му се премества във Мирамар, Флорида, където баща му има по-добри възможности за работа. През почти цялото детство на Джони семейството му често се мести от едно място на друго, което повлиява на израстването на Деп...дочетете си го ТУК

Филмография:

Предстоящи филми:

Rango (2011)
Pirates of the Caribbean 4 (2011)
The Man Who Killed Don Quixote (2010)
Алиса в страната на чудесата (Alice in Wonderland) (2010)
The Rum Diary (2009)
Shantaram (2009)
The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009)

Излезли:

Public Enemies (Публични Врагове) (2009) Снимка
Gonzo: The Life and Work of Dr. Hunter S. Thompson (2008) (разказвач)
Суини Тод - Бръснарят демон от Флийт стрийт (Sweeny Todd - The Demon Barber Of Fleet Street) (2008) Снимка
Карибски пирати: На края на света (Pirates of the Caribbean At Worlds End) (2007) Снимка
Карибски пирати: Сандъкът на мъртвеца (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest) (2006) Снимка
Булката труп (Corpse Bride) (2005) (глас) Снимка
Чарли и шоколадовата фабрика (2005) Снимка
Развратникът (The Libertine) (2004) Снимка
Пътят към Невърленд (Finding Neverland) (2004) Снимка
...And They Lived Happily Ever After (2004)
Таен прозорец[1] (Secret Window) (2004) Снимка
Имало едно време в Мексико (Once Upon a Time in Mexico) (2003) Снимки
Карибски пирати: Проклятието на черната перла (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl) (2003) Снимка
Lost In La Mancha (2002) (документален)
От Ада (From Hell) (2001) Снимка
Дрога (Blow) (2001) Снимка
Шоколад (Chocolat) (2000) Снимка
Before Night Falls (2000) Снимка..да умреш от смях
Мъжът, който плачеше (The Man Who Cried) (2000) Снимка
Слийпи Холоу (Sleepy Hollow) (1999) Снимка
Жената на астронавта (The Astronaut's Wife) (1999) Снимка
Деветата порта (The Ninth Gate) (1999) Снимка
Страх и ненавист В Лас Вегас[2] (Fear and Loathing in Las Vegas) (1998)
The Brave (1997) Снимка
Дони Браско (Donnie Brasco) (1997) Снимка
За нула време (Nick of Time) (1995) Снимка
Мъртъв (Dead Man) (1995) Снимка
Новият Дон Жуан (Don Juan DeMarco) (1995) Снимка
Ed Wood (1994) Снимка
Защо тъгува Гилбърт Грейп (What's Eating Gilbert Grape) (1993) Снимка
Бени и Джун (Benny & Joon) (1993) Снимка
Аризонска мечта (Arizona Dream) (1993) Снимка
Freddy's Dead: The Final Nightmare (1991)
Едуард Ножиците (Edward Scissorhands) (1990) Снимка
Cry-Baby (1990) Снимка
Взвод (Platoon) (1986) Снимка
Slow Burn (1986)
Private Resort (1985) Снимка
A Nightmare on Elm Street (1984) Снимка

ох свършиха yahooo

Членове:

1.Аз
2.RaiseYourHands
3.toms_litle_girl
4.nymphetamin_girl
5.billytooo
6.JuSt_YoO


Последната промяна е направена от Zimmer483 на Вто Юли 28, 2009 11:54 am; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeСря Окт 08, 2008 5:15 pm

оооо и ааааз, обичам Джониии, това ми е любимия актьооор <333333333 по-силно актьорско присъствие не съм срещала никъде, пиши ме love u
Върнете се в началото Go down
toms_litle_girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
toms_litle_girl


Брой мнения : 67
Age : 29
Location : Габрово
Registration date : 25.09.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeСря Окт 08, 2008 6:11 pm

и мен ме пиши Razz много ме кефи Джони особено в Карибски пирати бахти смеха е с него Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.renith.piczo.com
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 12:18 pm

toms_litle_girl написа:
и мен ме пиши Razz много ме кефи Джони особено в Карибски пирати бахти смеха е с него Laughing

И аз така Very Happy Много ме кефи,любимия ми актьор I love you Very Happy Най-много ме кефи в ролята на Джак Спароу,много е забавен
Върнете се в началото Go down
billytooo
Луд фен
Луд фен
billytooo


Брой мнения : 745
Age : 28
Registration date : 23.12.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeНед Яну 04, 2009 5:02 pm

да Джак Спароу е супер як само как са клатушка а в първа част - Ще запомните този ден като деня в който.....(пада назад във водата) Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel.de
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 9:15 pm

billytooo написа:
да Джак Спароу е супер як само как са клатушка а в първа част - Ще запомните този ден като деня в който.....(пада назад във водата) Laughing

ее мен повече ме кефи репликата
``Ще запомните този ден,като деня в който...замалко да хванете Джак Спароу`` I love you xD
Върнете се в началото Go down
billytooo
Луд фен
Луд фен
billytooo


Брой мнения : 745
Age : 28
Registration date : 23.12.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 8:14 pm

гледала съм всяка част по 5 пъти не ми омръзна тая вечер еи сеа почвам да гледам отново всяка една и мисля че 4 част ще излезе май месец
вече 10 най-малко Laughing


Последната промяна е направена от billytooo на Съб Мар 07, 2009 9:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel.de
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 28
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeНед Мар 01, 2009 11:37 am

Искам и аз,искам и аз!Къде без Джони веееее?!Бай ми Спароу! Laughing Обичам го тоя човек!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
billytooo
Луд фен
Луд фен
billytooo


Брой мнения : 745
Age : 28
Registration date : 23.12.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 9:14 am

Ето какво друго намерих за 4 част на карибски пирати
Изворът на младостта.

Изворът на младостта (на английски Fountain of Youth ) произлиза от легендите и за него е казано че възстановява младостта на всеки отпил от него.

Според легендите на Араваките - название на племе от западните Карибски острови - Изворът се намира някъде северно от Куба на земя наречена Бимини. През 1513 година, испанският изследовател Хуан Понсе де Лион издирва във Флорида за Извора, но никога не го открива.

След унищожаването на кораба "Усилие", капитан Джак Спароу потегля в търсене на Изворът на младостта използвайки навигационните карти откраднати от Хектор Барбоса. Барбоса също има намерение да намери Изворът, тъй като останалата част от картата е преместена или взета от него.

В един от бонусите към DVD-то на филма "Карибски пирати: Сандъкът на мъртвеца" Гор Вербинси (режисьорът на трилогията) посочва че Изворът на младостта е била една от хилядите възможности за сюжета на втория филм. Казва още че накрая е останала само като възможност.



ето още какво открих
"Да пием до дъно, йо-хо-хо!"
- Джак Спароу (цитат от филма "Карибски пирати: На края на света")

"Дами, бихте ли замълчали? Да, излъгах те. Не, не те обичам. Разбира се, че те прави да изглеждаш дебела! Не, никога не съм бил в Брюксел. Произнася се "ненадмит". Не, никога не съм срещал Писаро, но обожавам пайовете му. И всичките тези истории бледнеят и биват незначителни пред факта, че кораба ми отново е изчезнал. Чат ли сте?"
- Джак Спароу към Скарлет и Жизел (цитат от филма "Карибски пирати: На края на света")


Джак със Скарлет и Жизел.

Когато битката приключва, Джак се сбогува с Елизабет и отплава заедно с "Черната перла" към Тортуга, където е заварен в компанията на Скарлет и Жизел, предлагайки им по обиколка с кораба си. Както и да е, когато Джак се връща на пристанището, открива че "Перлата" я няма: Барбоса за пореден път е организирал метеж срещу него, взел е кораба на Джак и е оставил него и Гибс на брега. Това изглежда не притеснява Джак, който остава с проста рибарска лодка, подобна по описание на "Джоли Мун" ("Джоли Мун" е лодката, която Джак открадва от момиче на име Анамария и която потопява в началото на първия филм - бел. пр.) Той е предчувствал предателството на Барбоса и е изрязал средата от навигационните карти на Сао Фън за себе си. След като изконсумирва бутилка ром, Джак използва компаса си, за да определи предполагаемото местонахождение на Изворът на младостта. Джак потегля с лодката си запасен с ром до Флорида, където според легендите се намира Изворът.

В някаква точка от пътуването, Джак се събужда от сън и открива че лодката му се е изправила пред корпуса на много по-голям кораб, с капитан наричан "Черната брада". Джак му казва името си, предполагайки че едва ли някой от подвизите му е останал неизвестен.

"Виж ти, виж ти, виж ти. Това е небезизвестният Джак Спароу.Отново се срещаме."
"Капитан! КАПИТАН Джак Спароу."
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel.de
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 28
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeНед Мар 08, 2009 6:51 pm

Ще бъде най-голямата изненада ако четвъртата част излезе на 5 май!За рождения ми ден ше хода на кино да го гледам!Ама така де мечти!Лелееее нямам търпение за тая част!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeПон Мар 09, 2009 9:11 am

аз аз аз искам 1 юли Laughing тогава излиза Public Enemies снощи ми пратиха трейлъра...лоол Laughing а за четворката, чесно нищо не знам О.о
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 9:20 am

Haaaaappy birthdaaaay to yoooooou, haappy birthday to yooooou, Happy birthdaaay dear Johnnyyy, haaaappy birthday to yoooou sun shining
Нашия Джони има ден дееен, да е жив и здрав, да продължава да ни радва все така ^__^
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 7:19 pm

кааааааааааа БУМ! Laughing Джони Джони Джони *и-хууу* ми вече ти изпяха песничката *гррр*
Love you
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 28
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeНед Сеп 13, 2009 11:31 am

Хора влюбих се в Едуард Ножиците!Гласа му е тооооооооолкоооова готииин!И е страшно красив!Тая нощ го сънувах,че му заменям ножиците с ръце!Тва е най-красивия човек,който съм виждала някога!Да можех да му го кажа на Джони!Ееееех мечти,мечти!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeСря Юни 23, 2010 9:22 pm

O, боже! Защо чак сега виждам тая тема?! Много голяма фенка съм на Джони I love you Даже преди няколко месеца не исках да гледам филми, в които той не участва. Хвана ме страшно голям яд, че не спечели в MTV Movie Awards 2010. Любимите ми роли са Гилбърт Грейп, господин Рейни, Лудият Шапкар (естествено), Ед Ножиците, Джак Спароу ииии.... абе всичките му роли ме кефят Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
Sponsored content





Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Johnny Depp
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Свободна зона :: Фенклубове-
Идете на: