Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?

Go down 
+14
nymphetamin_girl
Th_denS
denity
kaulitz_twins
buntarkaa_951
TH fen4e
xXxLoNeLyxAnGeLxXx
insi_th
elityuy_th
Gigs
JuSt_YoO
RaiseYourHands
Hailie
sexy_oreh4e
18 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 03.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСря Дек 03, 2008 8:00 pm

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?Или още я търси?Как мислите?Аз мисля,че е спрял,защото вече никъде не споменава,че я търси.Не споменава нищо за неговата романтика.Имаше в него романтика,но къде изчезна тя?Не споменава! No Или просто,защото е намерил момичето,което все още не е показал,но аз се затърсих и я намерих.Затова съм на аватара с тази снимка.И дали все още го интересува любовта или се е заслепил(както повечето известни)от славата?
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСря Дек 03, 2008 8:07 pm

Стига с тва надул се е -.- кво искате момче на 19 години забито в Америка е.Се едно не знаете колко лесно могат да те смачкат там ако згафиш някаде съвсем нормално е да се е поотворил да не е в побертета още Мачкай или ще бъдеш смачкан! от личен опит го знам.Бил за мен си е абсолютно (е образно казано все пак е пораснал на акъл,не е толкова голям бунтар и прочие) същото 16 годишно хлапе и мисля че не е дал повод да се съмнявате в него...и така
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСря Дек 03, 2008 8:13 pm

Нормално е бунтара да се изгубил ( Но не завинаги, пример новото Тату :]) понеже годините и средата, в която си малко или много изменят мисленето. Но не се е надул, Бил си е Бил и за мен винаги ще бъде същия пухчо на 16 със стърчаща коса. Сега промените в имиджа са със същата причина. А и скъпите САЩ, на които дължим много, но и които аз понякога не харесвам, притискват хората.
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 3:37 pm

Абее напоследък си мисля че се е забравил някъде!Преди беше по-отворен и повече говореше за любовта си.Ама и аз вече като Том-любов не ми трябва(говорим за гаджета и подобни)Бил просто не може да има гадже колкото и да иска.Той за себе си няма време а пък за гадже!Тая Америка го погъла отвсякъде,но те и без тва са си работохолици.Много почвам да се притеснявам за момчетата и особено Бил с неговото "нормално" тегло!Просто имам чувството че както си ходи изведнъж ще се счупи!Тряя да отиде на лекар и да се праи нещо!Не може така!Но голямата си любов ще намери след края на приключението Tokio Hotel!Поне спред мен.
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
Gigs
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Gigs


Брой мнения : 12
Registration date : 07.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 7:34 pm

Не мисля,че Бил е спрял да търси голямата си любов - човек не се отказва толкова лесно от мечтите си. И както каза JuSt_YoO, той няма време за приятелка в истинския смисъл на думата. Кое момиче ще иска да бъде заплашено от ненормални фенки или да го чака с месеци да се прибере от турне? Това никога няма да е пълноценна връзка в никакъв случай.
А може би вече не говори затова,защото не иска да му се придава гластност и иска да си има свое лично простраство.
Върнете се в началото Go down
http://gig4u.livejournal.com/
elityuy_th
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
elityuy_th


Брой мнения : 6
Age : 35
Registration date : 13.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 2:17 pm

напоследък има много снимки на Бил и стилиската/гримьорката му.как се целуват,хванати под ръка!!!! Crying or Very sad Mad Exclamation
Върнете се в началото Go down
Gigs
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Gigs


Брой мнения : 12
Registration date : 07.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 10:41 pm

Чудя се откъде мога да намеря тия снимки,защото и на мен вече ми стана любопитно как изглежда въпросната Very Happy
Пък и дори Бил да се среща с нея,не значи че е нещо сериозно.Горе главата! Wink
Върнете се в началото Go down
http://gig4u.livejournal.com/
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 3:40 pm

Тая Наташа ме дразни на макс!Имам чувството че много им се набутва на момчетата!Нз що ама такова чувство имам.Но и не може да ходят двамата щото до колкото знам Наташа е омъжена и си има дете.А напоследък почва да ме радва Дуня!Като прочетох в БРАВО(немското)за нея и много се зарадвах!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 03.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 5:52 pm

че кво пише за нея?
















послвдно ровил се из мнението: Zimmer483 точка първа от правилата-кирилица,кирилица,кирилица.....
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
insi_th
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
insi_th


Брой мнения : 20
Registration date : 06.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 2:52 pm

JuSt_YoO написа:
Тая Наташа ме дразни на макс!Имам чувството че много им се набутва на момчетата!Нз що ама такова чувство имам.Но и не може да ходят двамата щото до колкото знам Наташа е омъжена и си има дете.А напоследък почва да ме радва Дуня!Като прочетох в БРАВО(немското)за нея и много се зарадвах!

И аз мисля така за Natalie. Само по тях ходи. Навсякъде е с тях. Много ме дразни. Мисля, че иска да стане известна покрай тях. Незнам и аз. А за тази Дуня, незнам какво пише. Кажи. Моля те. Smile
Върнете се в началото Go down
xXxLoNeLyxAnGeLxXx
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
xXxLoNeLyxAnGeLxXx


Брой мнения : 3
Age : 28
Location : Toronto,Canada
Registration date : 27.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:10 am

ква дуня? знам за Натали но не и за дуния майкоо!! кво ли няма да измислят и не мисля че Bill си има гадже
















послвдно ровил се из мнението: Zimmer483 точка първа от правилата-кирилица,кирилица,кирилица.....
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/xXxLoNeLyxAnGeLxXx
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 6:24 pm

Единственото, което знам за Дуня е, че когато на ТХ им се ходи до едното място се обаждат на нея Very Happy (шега).
Ама наистина има едно такова клипче- https://www.youtube.com/watch?v=Jx0DY1K6w_Y&eurl=http://love--tokio-hotel.piczo.com/?g=42188062&cr=7
ето и какво казват:
Bill: I need to use the Toilet

Georg: Me too

Bill: You too?

Georg: Yeah

Tom: Me too!

Bill: Dunja, we go to the toilet

Dunja: ok
Върнете се в началото Go down
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 03.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 10:22 pm

И аз мисля,че тя не му е гадже.........само им се натиска....мноо ме нерви .....иска да стане известна покрай тях....това е всичко....и точно за това я изкарват гадже на Бил....даже не знам кой го е измислил и разпространил,но знам,че тя получава това което иска........стана изветна като гадже на Бил,а дори не се знае дали е така,защото Бил отрече....може би това е просто заблуда....лъжа! Crying or Very sad лъжа от която много боли! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 10:34 pm

sexy_oreh4e написа:
И аз мисля,че тя не му е гадже.........само им се натиска....мноо ме нерви .....иска да стане известна покрай тях....това е всичко....и точно за това я изкарват гадже на Бил....даже не знам кой го е измислил и разпространил,но знам,че тя получава това което иска........стана изветна като гадже на Бил,а дори не се знае дали е така,защото Бил отрече....може би това е просто заблуда....лъжа! Crying or Very sad лъжа от която много боли! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Може ли линк на тва дето Бил отрича! Плз. Exclamation
Върнете се в началото Go down
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 03.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 11:13 pm

не мога.....не можах да го намеря,но беше в едно от интервютата......в сайта www.tokiohotel-fan.dir.bg
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 4:49 pm

за Дуня казваха че тя е винаги с тях по турнета,фотосесии,концерти и подобни и ги урежда в тия неща.Освен това се държала супер с момчетата и не им се набутва!От това описание разбирам че е готина и най-важното че не се набутва!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
buntarkaa_951
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
buntarkaa_951


Брой мнения : 40
Registration date : 06.01.2009

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 9:02 pm

Не Знам Ама Кат Чуя ИмеТо Дуня И наПраВо... rofl rofl Сега..Шегата на Страна Very Happy Аз не Мисля,Че Бил е Спрял да ИздирВа ИстинскаТа си ЛюбоВ ама Са поКрай Новия Албум и Концертите ПреЗ 2009 Има ли Време за момиЧета?! Не СравНявайте Бил с Том Нищо Че са БраТя Те не Си ПрилиЧат ОсоБено Very Happy Том Си е ГотиНото ПлейбойЧе а Бил Си е РоманТика.. Аз ЛичнО ИсКам АцкИ МноГо Бил Да НамеРи СвояТа ПолоВинка и Да Спре Да се Измъчва Че веЧе оТ колко ВреМе е Нямал ПриятеЛка ..КасМет Му ПожеЛавАм ама Да БъДе и НекоЯ По ГотиНа де Щот Има НекОлко СнимКи на Бил с НекФи ДунДесТи МоМи Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
kaulitz_twins
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
kaulitz_twins


Брой мнения : 9
Registration date : 12.01.2009

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 12:45 pm

разбира се че НЕ!Той се страхува от това да не намери истенската си любов,а да е спрял НИКОГА! king king
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 2:51 pm

Абе аз кат му видях бифшите гаджета кви са грозни и пъхкави си помислих че и аз имам шанс с него! Very Happy Very Happy Very Happy Ама пак казвам ако той си намери половинката ще се случат мн гадни неща за групатата като:
1.Ще има масово самоубиване на фенките.
2.Много фенки ще се откажат от ТХ защото са станали емота или твърдят че Бил им е преебал живота с мацката.
3.Ще има много опити от фенките да пребият гадженцето и Билчу ше страда още повече ако я пребият здраво.
4.Медиите ще полудеят и момчетата ще изгубят и последната капка личен живот заради папараците и всички журналисти.
5.Бил ще се сдуха много яко за тва че няма да има време за любовта си.
Има и още неща ама тряя да си напрегна блондинския мозък Very Happy Very Happy Very Happy Поне тва е моето мнение
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
denity
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
denity


Брой мнения : 17
Registration date : 24.01.2009

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 6:21 pm

определено се е заслепил от славата и естествено това е повлияло върху неговоата романтика и за това вече няма как да си върнем надеждата в това върне стария романтичен и търсещ единствената любов Бил и мисля, че си размениха или по-точно почват да си разменят местата с Том
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeПон Яну 26, 2009 6:44 pm

Точно!Напоследък виждам малко романтика в Том,а Бил не го вълнува много любовта.Ама и така е по-добре,че не се мъчи милото и да е нещастен
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
Th_denS
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Th_denS


Брой мнения : 6
Age : 28
Registration date : 23.01.2009

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:23 pm

Хора,
Едно момиче в скайпа ми каза,че Токио Хотел имали нова,ама чисто нова песничка.Сега ще ви кажа как се казва тя ама не хуквайте веднага да я търсите в нета или където и да било,защото никъде няма нищо друго освен текста на песента.Песента се казва:Tokio Hotel-Im your fan.Предполагам , че песента е много яка ,защото и четох текса ,но ще разберем по-нататък.Но със сигурност такава песен има ,защото има и текст.Следователно и песента скоро ще излезне на бял свят....100% ще е супер яко.Дано по-бързо излезе lol!
Върнете се в началото Go down
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 6:12 pm

TH fen4e написа:
Единственото, което знам за Дуня е, че когато на ТХ им се ходи до едното място се обаждат на нея Very Happy (шега).
Ама наистина има едно такова клипче- https://www.youtube.com/watch?v=Jx0DY1K6w_Y&eurl=http://love--tokio-hotel.piczo.com/?g=42188062&cr=7
ето и какво казват:
Bill: I need to use the Toilet

Georg: Me too

Bill: You too?

Georg: Yeah

Tom: Me too!

Bill: Dunja, we go to the toilet

Dunja: ok

леле...тва като го прочетох rofl

Th_denS разбрахме за песента на ТХ..не е нужно в всяка тема да го казваш!!

Ся за да не правя много флууд,ще кажа че и аз забелязвам,че част от романтиката в Бил изчезна...или може би вече не я показва толкова много ??? Незнам,но все още има нещо в него. А иначе не мисля,че е спрял да търси `единствената` просто преди явно много повече се е вълнувал по тази тема.Защото само за това говореше по интервюта и т.н. Но определено не е спрял да я търси
Върнете се в началото Go down
Unreal
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Unreal


Брой мнения : 47
Location : Русе
Registration date : 24.12.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 10:53 pm

Издирва, чушки Twisted Evil Мене ако питате Бил прави секс повече от всички нас взети заедно Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 11:05 pm

Unreal написа:
Издирва, чушки Twisted Evil Мене ако питате Бил прави секс повече от всички нас взети заедно Twisted Evil
Аз не съм съгласна. Той сам твърдеше, че издирва голямата любов. Вярно е, че сега не го споменава, но не мисля, че е спрял.

П.П. Не съм казала, че не прави секс. Междудругото в едно интервю в САЩ през 2008г. Том изтърси, че Бил е девствен и Бил малко е смути. Естествено това може да се е променило, все пак мина време.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?   Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мислите ли,че Бил е спрял да издирва голямата си любов?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Какво мислите???
» Какво мислите за блога на Том ?
» Мислите ли,че ТХ ще дойдат в БГ скоро?
» Какъв мислите че ще е новия албум на ТХ?
» Мислите ли,че ТХ ще дойдат на Спирита в Бургас?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Дискусии-
Идете на: