Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 cartoon girl

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

cartoon girl Empty
ПисанеЗаглавие: cartoon girl   cartoon girl Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 9:44 pm

Еми аз съм на 14 казвам се Ива.
Сега уча руски иначе знам Английски и Български.Харесвам фотографията и обичам да пея.Написала съм 2 песни,но само мойте приятели знаят и то само за 1та Laughing .
какво друго мога да кажа...Обичам да излизам с приятели,да се забавлявам,да слушам музика,да рисувам и да снимам.
Слушам: rock,hip hop,R'n'B,rap малко pop и малко punk.
освен Токио Хотел харесвам Линкин Парк,Еминем и Аврил
Попринцип съм много добър човек и се опитвам да съм приятелка с всички,но не винаги се получава.
Мразя когато хората ме определят по музиката която слушам или групата която харесвам(а именно токио хотел) и когато казват"оле ти слушаш ТХ значи си емо и се режиш" защото това че харесвам ТХ не може да определи какъв човек съм(повечето ми приятели не харесват групата даже имам някои които са хейтъри но на тях не им пука,че слушам Токио Хотел)
още кво... мии:
Имам куче и папагал.Папагала е жако казва се Поли и може да е наистина досаден особено ако те буди сутрини за да му правиш компания.Кучето е смеска между бретон шпаниол и нещо(не помна какво Laughing ) казва се Сара.

е това е за мен надявам се да намеря много нови приятели Very Happy

П.П. сори ако имам правописни или пунктуационни грешки но не се замислях много(знам че трябва да се замислям) Laughing
П.П.2 сори ако описанието ми звучи тъпо.
Върнете се в началото Go down
billytooo
Луд фен
Луд фен
billytooo


Брой мнения : 745
Age : 28
Registration date : 23.12.2008

cartoon girl Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cartoon girl   cartoon girl Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 4:34 pm

описанието ти изобщо не звучи тъпо и според мен си готин човек Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel.de
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 29
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

cartoon girl Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cartoon girl   cartoon girl Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 10:32 pm

Не е тъпоо! Занимаваш се с адски много работи което е адски,адски хубаво! Нз как се справяш с руски и английски,аз съм само на АЕ и никак не го смогвам Laughing Фотографията е страхотно занимание,можеш да изразиш много само с една снимка.За музикалния талант чесно ЗАВИЖДАААМ Laughing Laughing винаги съм искала да пея ама нъц не на сички им се получава.Рисуването не е занимание просто тва е..просто не може да се опише в това поне съм добра (верно мн съм саката за друго Laughing ) що годе....
Цитат :
Слушам: rock,hip hop,R'n'B,rap малко pop и малко punk.
еее тва е,найстина е леко скучно да се затвориш само в един стилВсички имаме проблема "Токио Хотел" аз лично не обръщам внимание вече,не и струва за некви пикли/пикльовци да си тровим животите и не се коси за правописните грешки,проблема е общ- Skype Laughing чесно забравих кога е я/а,а/ъ...


СУПЕР СИ! В същия дух! ok
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





cartoon girl Empty
ПисанеЗаглавие: Re: cartoon girl   cartoon girl Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
cartoon girl
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: За нас :: Хората тук-
Идете на: