Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Вярно ли е?

Go down 
+4
TH_Muci
cartoon girl
nymphetamin_girl
JuSt_YoO
8 posters
АвторСъобщение
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Вярно ли е? Empty
ПисанеЗаглавие: Вярно ли е?   Вярно ли е? Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 9:21 pm

Разбрах че Бушидо е разплакал Бил като му е казал че е гей и го питал иска ли да правят орален секс.После видя ли Бил да плаче на някво шкафче и той се разкрещял и казал че не е гей.И всичко това заради Бушидо.Кажете ми вярно ли е?
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Вярно ли е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярно ли е?   Вярно ли е? Icon_minitimeСря Мар 11, 2009 5:17 pm

Ами и аз съм чувала за такъв слух. Но беше преди, някъде към 2007-2008г. май... Бушидо мн пъти е говорел против ТХ,даже направил няква песен за тях (която успях да чуя,но неразбрах за какво се пее,защото беше на немски)
Е и все пак се надявам това,че Бил се е разплакал да не е истина.
Върнете се в началото Go down
cartoon girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
cartoon girl


Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Registration date : 30.01.2009

Вярно ли е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярно ли е?   Вярно ли е? Icon_minitimeСря Мар 11, 2009 7:32 pm

И аз съм чувала за този слух,но нз дали е истина,мисля че не е.Бушидо им е фр и каквито и глупости да е говорил за Бил доколкото знам го уважава мн.а тва за оралния секс го беше казал но не пред Бил а в някакъв клип,ако мога да го намера с субтитри ще го дам.Но феновете на Бушидо казват че само са е базикалИ не вярвам да каже на Бил че е гей,защото той мн добре знае че Бил НЕ е гей Rolling Eyes + няма нито клипове от тва нещо(аз доколкото разбрах е станало на живо по ТВ,но може и да греша)нито снимки нито нищо.
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Вярно ли е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярно ли е?   Вярно ли е? Icon_minitimeСря Мар 11, 2009 7:42 pm

Ами аз гледах някакъв клип за тва и от там разбрах,но нямаше снимки.Надявам се да не е вярно!Но много се ядосах на Бушидо за тва.Бях готова да отида и да го удуша в някой ъгъл!А и малко се съмнявам че Бил ще плаче за това,та Бушидо няма да е първия който му казва че е гей!Е виж за секса не е много приятно и то пред камери!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Вярно ли е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярно ли е?   Вярно ли е? Icon_minitimeЧет Мар 19, 2009 6:44 pm

тва си е плен ужас....ако е вярно ще се въоража с буздуган...и ще го изпраскам тоя.... Mad Mad
Върнете се в началото Go down
Jumbie483
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Jumbie483


Брой мнения : 48
Registration date : 07.04.2009

Вярно ли е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярно ли е?   Вярно ли е? Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 6:33 pm

Ами аз разбрах, че Бушидо и Бил са били поканени в някакво предаване, което се излъчва по ВИВА.. И Бушидо е питал Бил в ефир дали иска да правят секс след предаването и на Бил очите му са се насълзили.. Не е ревал като дете, но е пуснал няколко сълзи. И това предаване не са го излъчвали... не знам, май някой е платил за това..
Върнете се в началото Go down
humanoid_666
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
humanoid_666


Брой мнения : 98
Age : 28
Registration date : 29.08.2009

Вярно ли е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярно ли е?   Вярно ли е? Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 4:37 pm

Стана ми много гадно като го прочетох...горкия Бил, явно много се е засегнал с това за секса. Но според мен, това само доказва че Бушидо е гей, щом иска орален секс. Уф, не знам...много ми е гадно pale
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Вярно ли е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярно ли е?   Вярно ли е? Icon_minitimeВто Сеп 01, 2009 7:31 pm

еми то как ще го излъчат?Това супер подло!То па егати само оставаше и да го бяха излъчили!Горкото Били! Sad Ше му ударя тъпата глава у тухлена стена!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Вярно ли е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярно ли е?   Вярно ли е? Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 2:41 pm

Бил и Бушидо са си много добри приятели и това всичкото е измислица! Вярно е, в началото Бил си беше антипатичен на Бушидо, но явно с времето са се опознали. Това за секса не е вярно. НЕ Е! Яко беше щеше да има или снимки или видео. След като няма, как да повярвам? Аз също често се базикам с мойте приятелки, както и те с мен... казват ми "искам секс от теб" и т.н. но не съм ревала..
Върнете се в началото Go down
humanoid_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
humanoid_girl


Брой мнения : 171
Age : 27
Location : In Tom's heart ♥
Registration date : 06.01.2010

Вярно ли е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярно ли е?   Вярно ли е? Icon_minitimeСъб Яну 16, 2010 10:44 am

еми аз го видях в ютуб и ми стана адски тъжно very sad обаче после прочетох допълнителното инфо и там пишеше че може и да е само слух Question обаче ако наистина го е казал на Бил по-добре да не ми се мярка пред очите!! death
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вярно ли е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярно ли е?   Вярно ли е? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вярно ли е?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Дискусии-
Идете на: