Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Том с черни дредове!?!?!?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Том с черни дредове!?!?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Том с черни дредове!?!?!?   Том с черни дредове!?!?!? Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 8:24 pm

Има нови снимки на ТХ,заснети пред студиото им ( http://www.tokiohotelrocks.com/2009/04/10/pics-tokio-hotel-new-studio-pictures/ )
на които изглежда,че Том се е боядисал в черно. Като гледате,смятате ли че наистина го е направил,или просто така се вижда заради шала? Или може би,Бил е облякъл дрехите на брат си? Very Happy Кажете какво мислите
Върнете се в началото Go down
Jumbie483
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Jumbie483


Брой мнения : 48
Registration date : 07.04.2009

Том с черни дредове!?!?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Том с черни дредове!?!?!?   Том с черни дредове!?!?!? Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 7:39 pm

О това определено НЕ Е Бил Laughing Laughing Laughing Laughing
Иначе де да го знам Том.. хах.. може и да се е поядисал.. малко разнообразие все пак Wink
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 28
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Том с черни дредове!?!?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Том с черни дредове!?!?!?   Том с черни дредове!?!?!? Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 5:31 pm

тва да не са поредните снимки на ония 4 момичета-stalkers?Шото имам чувството че снимките са от някви храсти снимани Laughing!Добре че на оная бензиностанция е имало свидетел!
А на снимките този ми прилича повече на Бил...
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 29
Registration date : 03.12.2008

Том с черни дредове!?!?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Том с черни дредове!?!?!?   Том с черни дредове!?!?!? Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 1:09 pm

ооооо тва определено е Том,но не му отива...особжено има снимка,дето е в колата си,на бензиностанцията и ми прилича досущ на Sean Paul Laughing Laughing Laughing не ми харесва така,както Бил не ми харасва с расти,така и Том не ми харесва с черна коса!Ако трябва да бъда честна...не мисля,че са се променили само по външен вид Neutral ....та,абе нядявам се на Том и на Бил в скоро време да им дойдат акълите в кухите тикви,че накрая ше получа сърдечен удар от толкова много промени(които не ми допадат)! scratch
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 29
Registration date : 03.12.2008

Том с черни дредове!?!?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Том с черни дредове!?!?!?   Том с черни дредове!?!?!? Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 1:10 pm

особено*имам грешка Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Том с черни дредове!?!?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Том с черни дредове!?!?!?   Том с черни дредове!?!?!? Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 4:29 pm

Дам и аз мисля като sexy_oreh4e. Просто и двамата си бяха по добре преди,сега не им отива толкова много Neutral
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Том с черни дредове!?!?!? Empty
ПисанеЗаглавие: мии   Том с черни дредове!?!?!? Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 5:13 pm

той се е боядисал в черно заради Бил щото го е накарал Very Happy love u love u luvluv 4e6e se xD rofl
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Том с черни дредове!?!?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Том с черни дредове!?!?!?   Том с черни дредове!?!?!? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Том с черни дредове!?!?!?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Бил има дредове!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Групата :: Том Каулиц-
Идете на: