Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Nimphetamin_Girl

Go down 
АвторСъобщение
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Nimphetamin_Girl Empty
ПисанеЗаглавие: Nimphetamin_Girl   Nimphetamin_Girl Icon_minitimeПон Апр 13, 2009 3:40 pm

Здравейте! Казвам се Десислава,но ме наричат Деси. странно нали? от София съм. Аз съм много забавен човек и винаги се старая около мен да става купон. И за капак почти никога не се тревожа,сякаш съм лишена от това чувство (е освен ако не се случи нещо наистина много потресаващо)
Винаги се опитвам да гледам от положителната страна на нещата. Попринцип не ми пука какво мислят другите за мен,затова говоря с тях честно и освободено без да се мазня и лицемернича. Просто когато има проблем или нещо не ми харесва, им го казвам. Имам си свой собствен изграден стил,за които мисля че е върха. Много се кефя на самата себе си. Не се вълнувам много от коментари към мен от типа `Ааау,колко си готина` или `Ужасна си` Е,понякога ми е интересно какво е мнението на другите за мен,но това в никакъв случей неозначава,че ще си взема белешка от мнението им. Живея така както на мен ми харесва,действам без много да се замислям. Защитавам принципите си. Няма лесно да се откажа от тях. Голям инат съм,не се отказвам лесно,а може би изобщо. Правя всичко за да постигна целите си.Освен тома мога да бъда голям непокис i don't hear you .... Имам много приятели,но са малко тези на които мога да споделям всичко и да очаквам да ме разберат и помогнат. Затова пък точно тези хора никога няма да предам и винаги ще им помагам каквото и да ми коства.
Забелязала съм, че при мен съществуват два вида влюбване - 1) Влюбена съм в 1599 човека и 2) Хлътвам до уши само по едно момче. Е сега май съм на вариянт 2 luvluv . В момента тренирам Баскет. Харесвам почти всякакъв стил музика,но слушам предимно Рок и Хип-хоп. Идолите ми са
Тokio Hotel - Уникални са просто (вие си го знаете) и кефят на мах.
Marilyn Manson ( Браян Уорнър ) - горяма откачалка! Прави всичко без да му пука какво ще кажат за него,а и съм гледала клипове с негови разсъждения и просто човека мисли страхотно. Мн е як! и
Lady Gaga - може би защото и тя прави всичко без да и пука,не се отказва лесно,а и има самочуствие,визия и ме кефи като човек.
Иначе много мразя двуличниците и особено някой мазно,мазно да се мазни. Very Happy Просто е много тъпо. Дразня се и от една много тъпа вълна,заляла..ЪЪъЪ..как да кажа - `малките деца`. Да гледаш няква 5ти клас,облечена като ... ,леко тупирала косата,Сложила си очила тип `мухата ЦецА` Направила муцунка и да ти се прави на `коя съм аз` Very Happy Не за друго,ама щото е тъпо да гледаш токова момиченце. и не изглежда готино, а жалко и в същото време много смешно. Мразя и някой да ми казва какво и как да го правя... Ъм..на кво друго се дразня..абе всъщност понякога на целия свят се дразня. Smile
А да и да не забравя да спомена,че и аз като всеки друг човек си имам своите недостатъци,вредни навици и правя грешки Very Happy . Например не винаги се сдържам да изслушвам хората с които разговарям и често ги прекъсвам. Освен това,понякога дяволчето в мен се обажда и започвам да правя ужасни глупости и `пакости` Twisted Evil . За щастие,непосягам на нещо значително или важно. Днес например напълних чантата на една съоченичка с много Нарязани хартийки. xD Абе такива тъпи раути правя,но все пак си беше забавно. Е Хайде да не си копая още гроба... roll
Ъм....Мисля да приключвам вече,че като гледам колко изписах сиг никой няма да посмее да прочете всичко.. Ем то така,първо незнаех как да започна,ама после като ми се появи музата и... Резултата е налице. Добре спирам вече,това беше
Върнете се в началото Go down
 
Nimphetamin_Girl
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: За нас :: Хората тук-
Идете на: