Zimmer483

Fan Forum

ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

ILoveRadio.de Interview

Go down 
АвторСъобщение
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий

Брой мнения : 186
Registration date : 18.10.2008

ПисанеЗаглавие: ILoveRadio.de Interview   Вто Сеп 01, 2009 7:21 pm

29.08.2009
TH Interview part 1:

Download:
megaupload.com M3HZ4ZTV
megaupload.com RQ2VQGUO
megaupload.com 52RKY8K7

След концерта в Кьолн Том, Георг, Густав и Бил търпеливо раздадоха 1000 автографа. Слушателката на I LOVE RADIO Алиша имаше шанс да снима Бил като беше на половин метър от него. Благодарим за снимката, Алиша!

Бекстейдж – Токио Хотел намериха време за интервю с I LOVE RADIO. В първата част бандата говори за новият си албум “Humanoid” и какви нови парета ще намерите освен Automatisch/Automatic в новият сингъл, който ще излезе на 18 септември.

-“Humanoid”, какво означава това?

Бил: Humanoid е животът, който винаги сме имали. Този вид живот ни следва особено мен и Том откакто сме били малки. Това се повтаря с нас след всеки албум отново и отново – дори и при писането на песните. Така че беше очевидно, че така трябва да наречем албума.

-Automatisch?

Бил: “Automatisch” е за момиче, което не изпитва истински чувства, а просто си играе. Искахме да го изразим на обложката чрез ръка на робот и човешката част е сърце. Мисля, че изразява песента и се чувства добре.

Том: Обложката е невероятна. На пръв поглед може да изглежда мрачна, но като се загледаш разбираш, че не е толкова зле. Мисля, че носи настроение.

-Все още ли можем да ви разпознаем в “Humanoid” или променихте стила си напълно?

Бил: Песента “Humanoid” определено обяснява много добре, че това е различно парче, дори разчупено. Освободихме се от всичко, когато трябваше да я направим. Любопитен съм да видя как хората ще реагират на това. Песента също ще бъде включена в сингъла. Разбира се ние бяхме вдъхновени и от събитията през изминалата година, когато създавахме песните. Не искам да разкривам много, но мисля, че ще чуете разликата.

Утре ще стане малко по-лично. Във втората част от интервюто Георг обяснява защо каза, че има гадже от половин година. Дали нещо се е случило в изминалата година, което ние не знаем? Утре ще разберете повече. Останете на щрек и проверявайте нашият новинарен блог на ILoveRadio.de

--------------------------------------------------------------------------------
30.08.2009
TH Interview part 2:

Download:
mediafire.com ?y0tgnwinwkx
mediafire.com download.php?dnzm3vyy2wy
mediafire.com ?umu5uytmnnz

В първата част от интервюто Бил, Том, Густав и Георг говориха за новият си албум “Humanoid”, новите си песни и ново звучене. Има още едно нещо, което е ново. В БРАВО басистът на Токио Хотел Георг за първи път обяви, че има приятелка от 6 месеца. Защо не знаехме за това? Георг обяснява в интервюто с I LOVE RADIO.

-Георг, защо искаш да запазиш приятелката си в тайна?

Георг: Да, имам ново гадже, но не съм я крил в изминалите 6 месеца. Просто нямахме никакви интервюта и никой не ме е питал.

Бил: Никога не сме се опитвали да го крием. Мисля, че когато някой от нас има гадже това е най-естественото нещо на света. Мисля, че е много лошо, когато момчешките групи пазят в тайна връзките си за да може момичетата да купуват сидитата им. Нелепо е! Така че ние определено ще кажем, когато някой си има приятелка. Всъщност го намирам за много тъжно, че само един от нас има такава. Но е точно така!

-Как и къде можете да срещнете потенциална приятелка?

Бил: Аз и Том не ходим по клубове през личният си живот. Винаги работим много, затова не става. Обикновено сме само на афтър партита, но дори и тогава не ходим на всяко. Всъщност да отидеш на кино или на парти просто не може.

Георг: Аз и Густав все още спокойно можем да си излизаме и да си ходим до Магдебург. Понякога става и така. Ето там срещнах гаджето си.

Бил: Пропускаш го. Това са лошите неща, когато си известен. Не можем изведнъж да кажем: Сега излизам с приятели или отивам с приятели на сладолед, или да пием кафе, или отивам на клуб вечерта. Всичко, което правим е перфектно планирано и никога не си сам. Винаги има някой с теб. Да, не е много готино, но пък трябва да кажа, че все още са останали онези моменти, като излезем на сцената и хилядите фенове слушат музиката ни, това определено оправя всичко.

ILoveRadio.de

Източник: http://www.tokiohotel-fan.dir.bg
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

ILoveRadio.de Interview
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1