Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Интервю с Бил 01.09.2009

Go down 
АвторСъобщение
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Интервю с Бил 01.09.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю с Бил 01.09.2009   Интервю с Бил 01.09.2009 Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 8:32 am

Само за четири години те достигнаха от училището в Магдебург до най-успешната немска рок група, която е продала над 6 милиона копия на албумите си, и правеща напълно разпродадени концерти по целият свят.

Bild направи празнично интервю с Бил. Звездата говори за:

Образът му в огледалото:
“Сутрин не се гледам в огледалото и не си казвам: “Уау, колко си неотразим!”. Нормално се отнасям към тялото и лицето си. Чувствам се добре.

****************************************

Неговата слаба фигура:
“Ям постоянно нездравословна храна и си поръчвам пица една след друга, една след друга. Но не качвам килограми... трябва да ви разочаровам: не повръщам за да съм слаб.”


****************************************

Богатството му:
“Печелим добри пари, но не сме мултимилионери както всички си мислят. Имаме доста и много възможности за печелене на пари. 90 процента от предлаганите ни договори не ги приемам, защото мисля, че са глупави. Искам да правя неща, които мисля, че си струват.”


****************************************

Лукс:
“Харча много пари за ваканции, което е тъпо и преувеличено вече. Но като имам малко време за ваканция искам да е много добра.”


****************************************

Статус:
“Като се дипломирах си купих един Ролекс, нищо че не се интересувам от часовниците. Намирах го готино на 18 да имам Ролекс. Всъщност доста тъпо.”


****************************************

Неговият сексуален живот:
“Нямам гадже и сексът без любов не значи нищо за мен. Ето с това си губи времето брат ми. Вече ще разбере, че цялото това нещо до нищо не води.”


****************************************

Предпочитанията му:
“Обичам хубави ръце. Винаги гледам първо ръцете. Очите също са много важни. Цветът на косата изобщо не ме вълнува.”


****************************************

Самотата му:
”Когато съм сам в хотелската си стая след концерт не знам какво да правя. Всичко е доста тихо.”


****************************************

Неговите другари по легло:
“Четирите ми кучета спят с мен в леглото. Не мога да заспя без тях. Колкото по-близо са до мен, толкова по-хубаво. Мога да посъветвам всички: Вземете кучетата в леглото си.”


****************************************

Чувствата му:
“Трябва да призная, че някои филми ме карат да се разплаквам, например “Тетрадката” (“The Notebooк”). Сега сигурно много ще си помислят: “Аха, знаех си, че е педал и плаче докато гледа телевизия.”.


****************************************

Грешките:
“Мисля, че понякога съм много изтощен. Изразявам се много рязко, а после мисля, че не е трябвало да го правя.”


****************************************

Краят на кариерата му:
“След операцията на гласните ми струни миналата година мислех, че ще зарежа всичко. Мислех си: “О, Боже! Никога повече няма да се появя пред камера.” Но за мен съществува само музиката. Ако трябваше да уча нещо друго, не знам какво щеше да е.”


****************************************

Страхове:
“Страх ме е, да не се случи нещо на човек, който ми е много близък. Даже да се случи нещо на кучетата ми няма да го понеса.”


****************************************

Рутината:
“Аз съм абсолютно нощен човек. По време на записването на албума бях виинаги до 6 сутринта в студиото, а след това се връщах следобяд. Виждм света само от самолетите, хотелите и туровете ни.”


****************************************

Ежедневието му:
“Не съм пазарувал от години, не мога да си спомня кога за последно бях в супермаркет. Дори не знам колко струва едно пакетче масло. Не можете да го наречете нормален живот.”


****************************************

Рожденият му ден:
“Ние с Том искаме да го отпразнуваме тихо със семейството и приятелите. Искаме да си наемем увеселителен парк за нощта. Отдавна не сме правили тази глупост.”



Източник: www.tokiohotel-fan.dir.bg
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
 
Интервю с Бил 01.09.2009
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "I Love You" - 1/2010, Русия. Интервю с Бил
» TRL Awards 2009, Italy - 16.05.2009
» EMA 2009
» DTM 2009 - 02.08.2009
» Comet 2009

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Интервюта-
Идете на: