Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 METRO - 02.06.2008

Go down 
АвторСъобщение
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

METRO - 02.06.2008 Empty
ПисанеЗаглавие: METRO - 02.06.2008   METRO - 02.06.2008 Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:46 pm

Интервю с Токио Хотел 03.06.08


“Трудните времена вече са минало” каза немската банда.
След отмененият концерт в Atlantic Pavilion, Токио Хотел най-накрая дебютираха в Португалия. METRO поговори с тях преди концерта им.

-Най-накрая дебютирате и тук. Как се чувствате?

Бил: Да, последният път не мина много добре. Имахме лош късмет. Но този път всичко върви добре и ние сме много радостни, че можем да свирим пред португалските си фенове.

***********************************************

-Възстанови ли си?

Бил: Да, бях много болен. Трите пълни седмици последвали след операцията бяха много трудни. Това беше моят период на рехабилитация. Но сега вече съм много добре. Ние вече имахме две участия след операцията и всичко мина добре.

**************************************************

-Останалите какво правиха?

Том: Аз бях с Бил по време на възстановяването му. Аз ходех с него до болницата и всичко друго. Георг и Густав имаха повече свободно време. Може да се каже, че правеха каквото си пожелаят.

*************************************************

-Има ли някоя песен, която може да опише всичко това?

Бил: Това беше доста трудно време и не искам да си го спомням изобщо. Не искам да имам спомени. Имаше много нерви и болка. Просто искам да свърша с това, да бъда добре и го забравя.

**************************************************

-Идвайки повече пъти в Португалия, мислите ли че вече имате повече фенове, които крещят по вас?

Том: Да, това чувство е много хубаво. Харесва ни много и спечелихме много фенове. Това е една от причините, за които много съжаляваме, че трябваше да отменим концерта. Харесва ни да сме в Португалия и това, че толкова много хора ни подкрепят.

*******************************************

-Получихте ли представа от разочарованията на феновете?

Бил: Да, но не беше само от тук. Ние анулирахме концерти и в други страни. Аз бях изненадан от всичките поздравителни картички, писма и подаръци, които феновете ми изпратиха. Беше много мило от тяхна страна.

**************************************************

-Какво очаквате от този тур?

Том: Ние не очакваме нищо от нашите фенове. Ние сме единствените, които направиха грешка, единствените които трябва да отидат и да върнат това, което са ни дали феновете. Прекъсванията бяха много разочароващи за тях. Във всеки случаи, ние се надяваме феновете да са в добро настроение и с енергията за концертите.

*****************************************************

-След тура мислите ли да започнете нов албум? Вече започнали ли сте го?

Том: За сега ние планираме само фестивали през уикендите. През седмицата ще се събираме и ще обмисляме нови неща заедно. Ние сме направили много нови мелодии. Планът е да направим новият албум през лятото, да пишем повече песни и да продуцираме нещо.

**********************************************

-Кога да очакваме новият Токио Хотел албум?

Бил: Ние не искаме да се ограничаваме в някоя дата, защото все още сме на половината. Не искаме да определяме времето си. Когато сме готови, вие ще видите.

Източник: http://tokiohotel-fan.dir.bg/
Върнете се в началото Go down
 
METRO - 02.06.2008
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Интервюта-
Идете на: