Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Бил катастрофира!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Бил катастрофира! Empty
ПисанеЗаглавие: Бил катастрофира!   Бил катастрофира! Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 12:20 pm

12.11.2009

Той има Ауди Q7 от няколко месеца. Но сега луксозният автомобил на певеца от Токио Хотел Бил Каулиц е на парчета.
Авария на А24!
Миналата седмица, Бил е бил на път за Берлин и MTV Music Awards 2009. Където Токио Хотел грабнаха награда за най-дoбра група.
В Rastow (Mecklenburg-Vorpommern), Бил се занася (плъзга се) и се врязва в преградата и средната бариера. Вероятно е трябвало да даде преднина на друга кола.
За щастие никой не е пострадал в инцидента. Щети: 80 000 евро!
Продуцента и мениджъра на Токио Хотел Дейвид Йост пред BILD: “Чудо е, че нищо не се случило на Бил!”
В момента Токио Хотел са в Мексико. Там албумът на бандата "Humanoid" е №1.
www.bild.de/BILD/unterhaltung...-der-a-24.html

Източник: http://www.tokiohotel-fan.dir.bg
Върнете се в началото Go down
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Бил катастрофира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бил катастрофира!   Бил катастрофира! Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 12:40 pm

О, боже мой, добре, че на Бил нищо му няма щото иначе щях да се побъркам!!!!!Като прочетох заглавието така ми заби сърцето, се едно съм бягала цял ден.
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Бил катастрофира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бил катастрофира!   Бил катастрофира! Icon_minitimeПет Ное 13, 2009 1:10 pm

В BILD Бил говори ексклузивно за катастрофата и как е оцелял.

Тази ужасна катастрофа беляза живота му завинаги.
Рокзвездата Бил Каулиц от Токио Хотел попадна в трафик авария на А24 с неговото Audi Q7 и се блъсна в мантинелата.

Бил Каулиц: Чудо е, че все още съм жив!
Той се блъсна с колата си в мантинела.


Вокалиста: Мисля за инцидента всеки ден. Ще ми трябва време да го преживея. Все още е дълбоко в мен. Мислех си, че няма да се измъкна жив. Определено никога не съм бил толкова близо до смъртта. Чудо е, че още съм жив. В моменти като този осъзнаваш кое наистина е важно и животът ти прееволюира.

Какво се случи точно онзи следобяд?

Бил: Бях сам в колата на път за Берлин. Определено съм много внимателен шофьор, никога не съм имал инциденти и не съм карал бързо. Изведнъж в моята линия се появи друг шофьор без мигач. Опитах се да карам правилно, но започнах да боксувам.

Бил натиска спирачки опитвайки се да спре и след това се удря в мантинелата.

Бил: В този момент просто се опитваш да спасиш живота си, но с кола идваща отстрани е трудно. Дори нямам драскотина.

Какво направи, когато колата спря?

Бил: Веднага се опитах да изляза. Използвах цялата си сила за да изкъртя вратата и се обадих на полицията. Целият се бях разтреперал и бях в шок, а полицията се опита да ме успокои по телефона.

Близките му веднага отишли до Берлин за да са с него и да го успокоят.

Бил: Брат ми Том се беше много разтревожил. Продължавах да виждам картините от катастрофата и не можех да спя. Всички ме подкрепяха и се опитваха да ми помогнат.

Пренебрегвайки шока на следващия ден Бил беше на сцената на ЕМА awards в Берлин, приемайки наградата за най-добра банда.

Токио Хотел продуцентът и мениджър Дейвид Йост пред нас: Карахме Бил да отменим участието заради инцидента, но въпреки че шока беше голям за него той беше там.

В началото на следващата година немската рок банда ще бъде на път по германските пътища, но не поотделно, а в голям турбус. На 26 февруари ще имат голям концерт в Оберхаузен, а на 28 в Хамбург.
bild.de

Източник: http://tokiohotel-fan.dir.bg
Върнете се в началото Go down
sexy_oreh4e
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
sexy_oreh4e


Брой мнения : 46
Age : 28
Registration date : 03.12.2008

Бил катастрофира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бил катастрофира!   Бил катастрофира! Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 3:04 pm

Горкия Бил...много му е насъбра,понякога си мисля,че съдбава започва да се бунтува срещу тях.....ужасно е да знаеш,че си бил близо до смърта и да се опиташ да го преодолееш...ужасно е,защото остава дупка за цял живот,остава и страха да си сам в колата си....мноо е гадно това...Бил е искарал късмет че е жив и здрав Neutral
Върнете се в началото Go down
http://www.gaby-sex-bomb.piczo.com
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Бил катастрофира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бил катастрофира!   Бил катастрофира! Icon_minitimeВто Ное 17, 2009 7:33 pm

мисля,че ТХ имат нужда от голяма почивка каквато направиха My Chemical Romance.Те си взеха едни 2 години (толкова ли бяха или се лъжа) и си починаха,а ТН са ше се убият да работят и да се изморят докрай!Еми защо пък?Колко му е?Разбирам,че на Бил му е много тежко ама тряя и да се постарае да не му е толкова тежко.Надявам се най-добрата му приятелка Натали да му каже нещо...поне да прави нещо полезно докато се лепи на хубавите им задници!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
Sponsored content





Бил катастрофира! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бил катастрофира!   Бил катастрофира! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бил катастрофира!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Групата :: Бил Каулиц-
Идете на: