Zimmer483

Fan Forum

ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Yam № 8

Go down 
АвторСъобщение
RaiseYourHands
Admin

Брой мнения : 255
Registration date : 23.09.2008

ПисанеЗаглавие: Yam № 8   Сря Сеп 24, 2008 8:53 pm

01.08.2008

Талант, упорита работа или късмет – какво е нужно за да достигнеш успеха? Продуцента на Токио Хотел Дейвид Йост знае това!

Той е продуцент, текстописец и мениджър на Токио Хотел. Дейвид Йост открива бандата от Магдебург и и изгражда международен успех. Креативен работохолик от Хамбург, неговия календар е запълнен 24 часа в деня. Както и да е, 35 годишния Йост намери време и даде ексклузивно интервю за YAM. Той разказа, какво трябва да притежава една звезда за да задържи успеха си, какво трябва да притежава, ако няма достатъчно талант.

YAM: Какво трябва да притежава една звезда?

Дейвид: Потенциал! Първо и най-важно трябва да има специален емоционален заряд и огромна воля. Ако в човека има талант и голямо желание, шансовете му са доста големи и рано или късно ще успее.

YAM: Може ли да стане, ако човек има само едно от тези качества?

Дейвид: Да, но тогава едно от качествата трябва да е доста добре развито. Ако сте само талантлив, но нямате силна воля, трябва да сте голям късметлия, да си заобиколен от хора, които ще те отведат до славата. Дори и по друг начин може да стане. Ако талантът не е добре изразен, но има силна воля и интелигентност, то тогава още има шанс за успех.

YAM: Има ли някакъв добър пример?

Дейвид: Мадона! Тя определено не е много добра певица, но е много интелигентна. Мадона в течение на 20 години е на върха на музикалния бизнес. Това няма нищо общо и с късмета, нито един късметлия не се е задържал толкова дълго. Няма никакъв шанс. Мадона стъпва сама на сцената, затова тя е един от най-големите динозаври в музиката.

YAM: Какво ти е нужно за да останеш на върха?

Дейвид: Още едно качество, което свързано със силата и волята. Това е готовността да правиш жертви за да постигнеш целите си. За голям и дълъг успех със сигурност трябват много жертви. Това важи не само за музикалната индустрия. Нужно е да имате невероятно голям успех и талант за да успеете без жертви.

YAM: Как разпознаваш таланта?

Дейвид: Не може да се каже направо. Повечето от талантите се чувстват. В повечето случаи аз се доверявам на инстинкта си.

YAM: Какво ти подсказа инстинкта, когато за пръв път видя Токио Хотел?

Дейвид: Бях напълно шокиран. (смее се) Хвана ме напълно неподготвен. В онзи момент имах напълно други планове, не за група. Но напълно забравих за плановете си щом видях и чух момчетата. Бил беше само на 13 години и те свириха на живо записите си като банда пред мен и продуценти в една малка стая в Магдебург. След няколко часа казахме “Чао” на момчетата и в продължение на няколко часа аз крещях “Да” и “Гол”.

YAM: Знаеше ли, че Токио Хотел ще бъдат толкова известни навсякъде?

Дейвид: Не, разбира се, не. Тогава аз бях насочен напълно към това да станат известни в Германия. Вярвах, че и така ще стане. Всъщност аз заложих всичко на музикалната индустрия, но можеше да бъде твърде самонадеяно, ако твърдях, че ще станат световни известни.

YAM: Каква е рецептата за успеха на Токио Хотел?

Дейвид: Музикалният пазар е пълен с артисти, които идват, ако някой им каже какво да правят и как да се държат, за да проработи всичко добре. В случая на Токио Хотел това е точно обратното.

YAM: Как?

Дейвид: Ако някой процедира срещу волята на Бил, което е напълно невъзможно, той ще загуби част от идентичността си. Бил се нуждае да прави това, в което е най-добър и концентриран. Той може да бъде най-добрият, където и с каквото се захване. Когато беше малко момче, той знаеше точно какво иска и какво не иска. Хората го чувстват. Освен това в емоционален план, той преминава от едната крайност в другата. Веднъж на десет години може да се намери такъв фронтмен в Германия. Звездният потенциал на тази банда е толкова голям.

YAM: Текстописец или мениджър –кое ти харесва най-много?

Дейвид: Разбира се да пиша текстове. Въпреки, че и да си мениджър е много хубаво. Аз съм щастливец, защото бях в банда и повярвах, че всеки ден ти носи нещо ново. Нямаше да мога да върша тази работа, ако не беше така.

YAM: Вече започнахте ли да работите по третият албум на Токио Хотел?

Дейвид: Вече започнахме да пишем текстовете. В момента, Бил е в много креативен момент и постоянно ни засипва с нови идеи за текстове.

YAM: Коя е най-добрата песен, която някога си създавал?

Дейвид: Още няма такава. Може би идва. (смее се)

http://imgnow.de/?img=29933716yam1cm23e0jpg.jpg
http://imgnow.de/?img=29934016yam2jo07b3jpg.jpg

Източник: http://tokiohotel-fan.dir.bg/

I'll be there for you through it all
Even if saving you sends me to heaven
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Yam № 8
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1