Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Приликата на Бил със ...

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeСря Яну 27, 2010 1:30 am

.....Джак hahaha


Приликата на Бил със ... 3cf04cb6f8_17159381_o2Приликата на Бил със ... 6fnp5l
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: ...................   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 5:44 pm

aa wijdali li ste prilikata na BiLl s Mike Muller .. naprimer na tezi snimki koito 6te pratq .. te sa na toq Mike Muller moje prilikata da ne e golqma no ima Very Happy

---> https://2img.net/h/i302.photobucket.com/albums/nn95/wtfgothicskulllead/MikeMuller34.jpg

---> https://2img.net/h/i302.photobucket.com/albums/nn95/wtfgothicskulllead/MikeMuller3.jpg

off ima i o6te no ne mi se tyrsi 6toto toq imitator me draznii Very Happy Sleep Sleep

ee vie kak mislite pone malko ima nali Very Happy Shocked
Върнете се в началото Go down
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 5:53 pm

Tokio_Hotel_BiLl написа:
aa wijdali li ste prilikata na BiLl s Mike Muller .. naprimer na tezi snimki koito 6te pratq .. te sa na toq Mike Muller moje prilikata da ne e golqma no ima Very Happy

---> https://2img.net/h/i302.photobucket.com/albums/nn95/wtfgothicskulllead/MikeMuller34.jpg

---> https://2img.net/h/i302.photobucket.com/albums/nn95/wtfgothicskulllead/MikeMuller3.jpg

off ima i o6te no ne mi se tyrsi 6toto toq imitator me draznii Very Happy Sleep Sleep

ee vie kak mislite pone malko ima nali Very Happy Shocked
Малко ли?! Тоя Mike Muller направо си е Бил 2!
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: ........   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 5:56 pm

еее не бе !! тоя е тъпак дето иска да прилича на него има други снимки дето е бахти зомбито просто пратих тея по старите за да се види че тук има по голяма прилика от колкото ония дъртак най-отгоре Very Happy Very Happy тоя майк мулер да умира скапан селянин Sleep макар че признавам има талан да се прави почти на нещо Very Happy
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 6:28 pm

Майк за мен си е чист п*дераст, но айде ... Пълен копировач! Дори в едно интервю с него той казва, че е открил колко много си прилича по характер и по външност на Бил и са нещо като душевни близнаци Suspect sweet Изобщо не ми се вярва, защото нещата, които разказа за характера си са точно същите неща, които Бил казва. ... Приличат си само по грима... Майк прилича на момиче, докато Бил си прилича на момче, носещо грим.
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: ....................   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 6:31 pm

да и аз мога да разкажа нещата които Бил разказва и да кажа оо ама ние колко си приличаме ...ее има няколко неща дето ми съвпадат с тези на Бил но те са малко .. а пък тоя селянин Майк да си го начука Very Happy Very Happy да го еба в простия имитатор Sleep
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 6:54 pm

И се мисли за звезда, заради тва... апффф!!!
И аз имам доста неща, по които приличам на Бил, но не съм тръгнала да го разпространявам. Тва си е чисто съвпадение все пак. Докато при Майк очевидно не е.
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: ,,,   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 7:05 pm

мм да мноо ясно като му завижда за красотата и иска да прилича на нещо хубаво кво да прай човека Very Happy
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 7:09 pm

Хах, да. По дупката на брадичката му така ми прилича на Бил, чееее............ Laughing
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 7:19 pm

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 7:32 pm

Приликата на Бил със ... Skype-32
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:05 pm

Еее, ама никой не си каза мнението за приликата м\у Бил и Джак, която открих :S:S:S
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: ....   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:05 pm

ем може би предишната коса на Бил когато е с права и кичуритее Very Happy Very Happy
абе аз успях ли да ти пратя съобщение щото нещо още не му разбирам Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:11 pm

bambi написа:
Еее, ама никой не си каза мнението за приликата м\у Бил и Джак, която открих :S:S:S
To това за Бил и Джак си е очевидно от филма даже. Джак е тънък и висок-Бил е тънък и висок. Джак е страшно известен (във филма)- и Бил си е старшно известен. Имаше и други прилики ама не се сещам кви бяха.
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: ....   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:16 pm

ммна мен ми се струва че е косата на тоя.. нали по едно време Бил беше с такава ама то само когато не си дигаше мангата Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:32 pm

Tokio_Hotel_BiLl написа:
ммна мен ми се струва че е косата на тоя.. нали по едно време Бил беше с такава ама то само когато не си дигаше мангата Very Happy Very Happy
ахам и май беше подобна на Schrei so laut du kannst
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
tom's_girl
Луд фен
Луд фен
tom's_girl


Брой мнения : 846
Age : 28
Location : ~ХаСкОвОоОо_СиТи~
Registration date : 23.12.2008

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:34 pm

bambi написа:
И се мисли за звезда, заради тва... апффф!!!
И аз имам доста неща, по които приличам на Бил, но не съм тръгнала да го разпространявам. Тва си е чисто съвпадение все пак. Докато при Майк очевидно не е.

И ся тфа същество са прави на Том. Не му стигаше да са прави на Бил а ся и на другия близнак. Само като чуя името му ми прилошава o noo pale Не може ли да реши да се прави на мъртвец и в стремежа си наистина да умре xD killmyself
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/zlat4etykaulitz
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: .......   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:35 pm

ее нз къде точно но знам че имаше такава коса Very Happy даже в клипа на ready set go в началото е с такава .. мисля че беше Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: ммм   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:36 pm

мхм да тоя наисти на е тъп Very Happy Very Happy Very Happy абе как ви излизат тея снимки отдолу след коментара моята не излиза bye bye cray cray
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:42 pm

Влез в Профил > Преференции > Винаги прилагай подписа ми и отговори с Да

tom's_girl написа:
bambi написа:
И се мисли за звезда, заради тва... апффф!!!
И аз имам доста неща, по които приличам на Бил, но не съм тръгнала да го разпространявам. Тва си е чисто съвпадение все пак. Докато при Майк очевидно не е.

И ся тфа същество са прави на Том. Не му стигаше да са прави на Бил а ся и на другия близнак. Само като чуя името му ми прилошава o noo pale Не може ли да реши да се прави на мъртвец и в стремежа си наистина да умре xD killmyself

Какво са ти направили мъртвите, та ги обиждаш? rofl rofl
Върнете се в началото Go down
tom's_girl
Луд фен
Луд фен
tom's_girl


Брой мнения : 846
Age : 28
Location : ~ХаСкОвОоОо_СиТи~
Registration date : 23.12.2008

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:44 pm

bambi написа:
Влез в Профил > Преференции > Винаги прилагай подписа ми и отговори с Да

tom's_girl написа:
bambi написа:
И се мисли за звезда, заради тва... апффф!!!
И аз имам доста неща, по които приличам на Бил, но не съм тръгнала да го разпространявам. Тва си е чисто съвпадение все пак. Докато при Майк очевидно не е.

И ся тфа същество са прави на Том. Не му стигаше да са прави на Бил а ся и на другия близнак. Само като чуя името му ми прилошава o noo pale Не може ли да реши да се прави на мъртвец и в стремежа си наистина да умре xD killmyself

Какво са ти направили мъртвите, та ги обиждаш? rofl rofl

Нещо даже много им са кефя но може би това е единствения начин да се отървем от него dance
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/zlat4etykaulitz
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:45 pm

tom's_girl написа:
bambi написа:
Влез в Профил > Преференции > Винаги прилагай подписа ми и отговори с Да

tom's_girl написа:
bambi написа:
И се мисли за звезда, заради тва... апффф!!!
И аз имам доста неща, по които приличам на Бил, но не съм тръгнала да го разпространявам. Тва си е чисто съвпадение все пак. Докато при Майк очевидно не е.

И ся тфа същество са прави на Том. Не му стигаше да са прави на Бил а ся и на другия близнак. Само като чуя името му ми прилошава o noo pale Не може ли да реши да се прави на мъртвец и в стремежа си наистина да умре xD killmyself

Какво са ти направили мъртвите, та ги обиждаш? rofl rofl

Нещо даже много им са кефя но може би това е единствения начин да се отървем от него dance

аа да бе! Къде забравяш опцията да го затворим до живот в някое мазе Laughing
Върнете се в началото Go down
tom's_girl
Луд фен
Луд фен
tom's_girl


Брой мнения : 846
Age : 28
Location : ~ХаСкОвОоОо_СиТи~
Registration date : 23.12.2008

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:46 pm

Изплъзна ми се от ума
xD
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/zlat4etykaulitz
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 8:49 pm

На мъртавците само ще пречи.. току виж изкопирал някого xD
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitimeСря Мар 10, 2010 3:08 pm

Може би Бил се е вдъхновил от Джак за костюма?
А за Майк....ами поне на мен ми е много сладък.Аз харесвам момчета, които малко приличат на момичета.Не мога да не отрека, че и Бил има нещо момичешко, но това е красиво.За мен Бил е страшно красиво момче, което го погрозняват!Сегашния Бил е.....блааа....Предишния?Ооо да! Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
Sponsored content





Приликата на Бил със ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приликата на Бил със ...   Приликата на Бил със ... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приликата на Бил със ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Групата :: Бил Каулиц-
Идете на: