Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010   Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010 Icon_minitimeСъб Май 29, 2010 10:19 pm

Саша: Добре, кажете ми какво преживяхте през последните седмици?

Бил: Ами бяхме в Азия и... да, имахме концерт, малък... срещнахме феновете си там за пръв път, това беше първо.

Том: О, да! Това беше много хубаво.

Бил: Беше много вълнуващо, защото пътуваш толкова далеч и това е абсолютно различна култура и тотално различни хора, а хората могат да пеят с теб.

Том: Направихме добро шоу.

Бил: Да, имахме добро шоу.

Том: В Малайзия имахме истинско шоу. Което колко продължи? Около час...

Георг: Да...

Том: ... а после бяхме в Тайван и имахме малко акустично представяне. Беше наистина добро.


Саша: Кое е най-откаченото нещо, случило Ви се напоследък?

Бил: Най-откаченото... Ами Саша, не знам.

Саша: Нямаше ли нещо, което да ви се е случило в Азия и да сте си казали "Уоу, лудост!"?

Том: Ядохме откачени неща.

Бил: Да, ядохме много странни неща. Когато отидохме на китайски ресторант на вечеря с колегите, опитахме някои десерти. Много странни, които не можеш да намериш тук и...

Том: Ние сме вегетерианци, затова се карахме цял ден с хората там и да... ядохме китайска храна, но вегетериански неща, някакви зеленчуци и плодове, които са познати и растат само там. Не знам каква беше тази храна, но едното имаше много странен вкус.

Бил: Наистина бяха неща, които тук не познаваме.

Саша: Получихте ли диария? (смее се)

Бил: Това е специалността на Георг.

Георг: Не си спомням, всъщност.

Том: Аз си спомням нещо такова, той винаги има диария...

Саша: Сега внимателни ли сте с храната?

Бил: Хъм... когато е вегетерианска, ще се насиля да я опитам, но разбира се бях малко уплашен от китайската храна. Не сме били там, но те ядат котки и кучета, което наистина не е за мен. Разбира се, се информирах за това сам и го намирам ужасно, но като знаех, че това не е животно, опитахме и бяхме... но знаете ни - ние винаги сме си постоянни. Ядем пица, пица и спагети, а и там беше така. Опитахме някои неща.

Том: Беше само веднъж.

Бил: И в едно тв предаване пихме някаква странна напитка...

Георг: ... чай с мляко или нещо такова...

Бил: Да, чай с мляко.

Георг: И едни малки желирани топчета.

Бил: Но това беше яко, защото си пийвахме от това и плуваха малки желирани топченца.

Том: Говорейки за откачени неща, откачено беше пристигането ни. Като слязохме трябваше да подпишем едно нещо, че ще бъдем осъдени на смърт, ако внесем дрога.

Бил: Направо ти режат главата (смее се), не...

Том: Не, но нещо такова... означава, че трябва да подпишеш нещо такова, че ако внесеш дрога със себе си, като не знаеш какво е позволено и какво не, ще ти отрежат главата...

Георг: Дори да носиш грешните медикаменти с теб, всичко е свършено...

Саша Ок... но вие не носехте такива неща с вас, нали?

Бил: Не, ние нямаме дрога.

Саша: Някой предложи ли ви нещо?

Том: Ние бяхме в Сингапур, а те са много, много стриктни, това беше най-чистият град, който сме виждали.

Бил: Направо не може да излизаш навън.

Том: Дори не е позволено да си изплюеш дъвката на улицата.

Бил: Но, аз го направих все пак...

Том: Наистина ли?

Саша: И нищо не се случи?

Бил: Не мислех за това в онзи момент! Наистина не мислех за това! Всички ми казаха: "Не го прави!", но после седях в колата и...

Том: Ще се обадя тогава другия път като тръгнем натам...

Бил: ... но Сингапур беше много впечатляващ, не очаквахме това. Наистина беше най-красивият град, който бях виждал от дълго време. Беше наистина, наистина много красив. Имахме чудесен хотел и си прекарахме добре, така че... да, беше много хубаво.

Саша: Какво мислите да правите следващият път?

Бил: Следващият път, в който отидем до Азия ще направим MTV Worldstage там. Ще бъдем за пръв път в Китай, ще бъдем в тв предаване.

Том: Всичко сме планирали. Сега ще имаме почивка, връщаме се от тур само да кажа...

Бил: И разбира се, нашето Tour DVD ще бъде издадено през юли, но не ме питай за точната дата.

Том: През лятото...

Бил: През лятото... и Live албумът. Том и аз тъкмо направихме и крайните изрезки от Live DVD-то. Наистина ще бъде добро, записахме го в Милано. Така... искаме да имаме тур и в Южна Америка тази година, също ще има и повече концерти в Азия.

Саша: Имате ли някакви хобита, спортувате ли?

Бил: Не, но и никога не сме спортували много. Трябва да си призная, че хич не съм атлетичен. Тичах на пътечка за турът, но не беше много необходимо.

Георг: 2 пъти?

Бил: Не, не, не... този път бях много активен. Наистина дадох всичко от себе си, бях с Том...

Том: Само две седмици...

Бил: Тичах и по време на ваканцията ни...

Том: ... но Том не тичаше...

Бил: Разбирам...просто исках да бъда в кондиция, но ... тотално забравяш за това...

Саша: Но не е ли лошо да не практикувате никакъв спорт?

Том: Разбира се... просто е! Аз просто изглеждам добре.

Бил: Ами аз никога не съм спортувал, така че не знам...така или иначе си живея нездравословно. Пуша като комин и ям по цял ден пица...

Том: Ти пушиш?!

Бил: Да, по малко...

Саша (към Том): Но ти спортуваш...

Том: Само, когато имам нужда. Не съм някакъв маниак.

Георг: А, но Том всеки ден е ... в McFit (фитнес салон)

Саша (към Густав и Георг): Ами вие двамата? Спортувате ли?

Том: Георг само чакаше момента, в който ще го попитате за това...Да, Георг тренира...

Георг: Понякога...

Том: Ние го наричаме слабият Леонардо ди Каприо.

Саша: А Густав?

Бил: А ето и въпроса за Густав....

Том: Густав е хипопотам.

Саша: Защо само се подигравате с Густав?

Бил: С Густав ли? Вие погледнете Георг какво отнася.

Саша: Винаги обиждате Густав и му казвате, че е пълен.

Бил: Всъщност ние с Том по цял ден дискриминираме целия свят. След като вратите се затворят обаче, ние сме тези, които са подигравани.

Саша: Тогава ги натупвате хубаво?

Георг; Да....

Саша (към Густав): Злобна ли е тяхната подигравка във всяко интервю?

Георг: Много е злобно...

Густав: Това е тъпо, мисля, че е много тъпо от тяхна страна. (шегува се)

Том: Но.. какво още.... Бил си има гадже.

Саша: Как се казва?

Бил: Ох, Том! Човече!

Саша: Как се казва?

Бил: Жаклин (смее се)

Саша: От Магдебург?

Георг: Жаклин Шантал.

Бил: Има къса червена коса. (смее се)Не, нищо ново не се е случило.

Саша: Защо не се получава?
(към Том) Ами ти?

Том: Не... и при мен е същото. Никакви дълги връзки, но искам да имам такава. Вече го казах веднъж.

Бил: Но Георг още е с неговата приятелка (пляска с ръце)

Саша: Годеж? Брак?

Георг: Ами...

Бил: Да, да! Вече го планира!

Том: Бърза, защото ще прави секс за пръв път чак след сватбата.

Бил: Тук май е време да кажем, че Георг очаква предложение за брак. Той не иска да предложи на гаджето си, а всъщност иска да получи той предложение.

Георг: Първо трябва да снимаме "Георг... влюбен" и тогава...

Том: Всъщност не знаем какво ще правим като Георг стане баща.

Бил: Да, това ще се случи...

Том: В студиото свиря и на бас, но на тур не знам как ще стане...

Саша: Всъщност искаш ли да имаш деца скоро?

Георг: Не, не скоро.

Саша: Но някога?

Георг: Някога... на 40.

Саша (към Бил): Ще бъдете ли детегледачки?

Бил: Ъм?

Саша: Ще бъдете ли детегледачки?

Бил: Няма начин!

Георг: За Бога! Не бих им дал децата си!

Бил: Мисля, че не съм способен на това. Ние сме напълно погълнати от четирите си кучета, това е като да имаш деца...

Том: Но имам много хубави имена за децата си. Не искам да имам деца, но вече имам хубави имена...

Бил: Не искаш да кажеш име, а защо го споменаваш тогава?

Том: Не, не, не... няма да кажа. Просто споделям...

Бил: Ние често си говорим за имената на децата си, но не искаме да имаме деца...

Том: Много съм изобретателен при имената на децата...

Георг: Том младши!

Саша: Бил младши...

Саша (към Густав): И ти ли си сам?

Густав: Да...

Саша (към Бил): Знаеш, че Adam Lambert е много влюбен в теб. Какво мислиш за това?

Бил: Не знам за такова нещо... честно, дори не го познавам.

Саша: Но той ми каза това...

Бил: Не го познавам... или по-точно предпочитам да не го познавам.

Том: Винаги ни питат за Adam Lambert, но ние не го познаваме.

Бил: Не го познаваме.Не съм го срещал никога. Не пзонавам музиката му, виждал съм негов клип, но не се познаваме.

Саша: Не би ли искал да се запознаете?

Бил: Мм... не мога да кажа това. Зависи къде е... ако се срещнем някъде, защо не, но не се е случвало.

Саша: Добре тогава. Благодаря!

Източник: www.tokiohotel-fan.dir.bg
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010   Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010 Icon_minitimeПон Юни 07, 2010 8:48 pm

Ауууууу Адам Ламбърт!Лелееееее като го споменават и се насълзявам....Адам е новата ми любов така да ви се похваляяя (да знам че...е гей и че е на 28 и когато си го припомням много се натъжавам very sad ) но пък е влюбен в Бил...какво повече? Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010   Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010 Icon_minitimeПон Юни 07, 2010 10:51 pm

Аз като се сетя за това с Адам напрао се заливам от смях rofl
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
Sponsored content





Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010   Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Интервюта-
Идете на: