Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стилът на твоя живот

Go down 
+11
scream
billytooo
LoSt_iN_tHe_DaRkNeSs
nymphetamin_girl
JuSt_YoO
TH fen4e
snoopy
unlucky_girl
RaiseYourHands
Totgeliebt
Hailie
15 posters
АвторСъобщение
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeЧет Сеп 25, 2008 2:29 pm

Кой ви е най-най-най-любимият стил музика? А най-омразният? Споделете защо.

Аз лично обичам рока и метъла (предимно един човек drunken ) Мразя чалгата,просто не мога да я слушам! Не ми понася някак ми е....лигава.Ако има някое фенче,не ми се сърди прост различни хора,различни мисли и интереси Wink
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
Totgeliebt
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Totgeliebt


Брой мнения : 50
Age : 30
Location : "somewhere between the night and the sunrise.."
Registration date : 26.09.2008

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 2:37 pm

мм слушам рок от 6 клас и това е точният стил музика за мен.метъла ми е тежък,а най-много мразя чалгата и то заради текстовете...толкова са глупави...нищо лично
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel-bg-ofic.piczo.com
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeСъб Сеп 27, 2008 9:55 pm

РОК! Никоя друга музика не може да ме накара да се чувствам така, както ме кара да се чувствам Рока. Както и метъла, разбира се, но аз мисля че метъла произлиза от рока уатевър. Просто с този стил свързвам повечето си преживявания...
Но мразя чалгата, прекалено ми е странна и лигава wtf не ми харесват еднообразните мотиви в поп фолка.
Върнете се в началото Go down
unlucky_girl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
unlucky_girl


Брой мнения : 13
Age : 91
Registration date : 10.12.2008

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 4:22 pm

gothic metal и Punk lol! не мога да живея без тези стилове
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel-fans483.piczo.com
snoopy
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
snoopy


Брой мнения : 57
Age : 29
Registration date : 26.09.2008

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 5:42 pm

Рокът и метълът са ми любими. От 5 клас ги слушам и те са стиловете на живота ми. Чалгата я Мразя. Мразя текстовете, мелодиите.. всичко.
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 5:44 pm

Рокът май ми е любим. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 2:53 pm

Метъла и рока основно!Мразя чалгата заради тъпите мелодии и текстовете!
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 10:47 am

Метъл и Рок! Това са любимите ми стилове...няма значение какъв вид са,въпреки чи готик метъла ми е любим music Кефи ме и Хип-хопа...а иначе немога да понасям чалгата,текстовете са ужасни,мелодиите още повече. а за самите изпълнители просто не ми се говори o noo Просто са жалка работа. Чразя и изпълнители като Риана, пуси кет долс,крис браун и джонас брадърс - може би защото по някакви причини ми напомнят за чалгата и ги приписвам кам този стил музика (въпреки че не са)...
Върнете се в началото Go down
LoSt_iN_tHe_DaRkNeSs
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
LoSt_iN_tHe_DaRkNeSs


Брой мнения : 26
Age : 29
Registration date : 29.12.2008

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 10:18 pm

емиии аз харесвам хип - хопа иии рока music music music
мразя чалгата,защото ми е някак си противна иии е за тъпите ми барбита killmyself не ти търпя
Върнете се в началото Go down
billytooo
Луд фен
Луд фен
billytooo


Брой мнения : 745
Age : 28
Registration date : 23.12.2008

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 8:24 pm

оооооооо определо рок просто слушам го от много малка (благодаря тате) и просто нямам думи за чалгата всичко в нея е отвращаващо човека или поне някои
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel.de
scream
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
scream


Брой мнения : 15
Age : 27
Registration date : 04.12.2008

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 7:20 pm

слушам само ROCK,METAL И EMOCORE и най-гадното нещо на света е чалгата това е музика за такива, които не разбират от музика :д тя е толкова проста чеее... rock! rock! rock! rock! rock!
Върнете се в началото Go down
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 11:32 pm

Мойте стилове са RnB, Rock, Pop-Rock....
Чалга ли..там всеки копира от всеки....всички са с цици пет километра...ужас...Титаник сигурно заради тях е потънал...Решил се отърве по лесния начин...
Върнете се в началото Go down
humanoid_666
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
humanoid_666


Брой мнения : 98
Age : 28
Registration date : 29.08.2009

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 6:05 pm

TH_Muci написа:
Чалга ли..там всеки копира от всеки....всички са с цици пет километра...ужас...Титаник сигурно заради тях е потънал...Решил се отърве по лесния начин...

100 процентовата истина Very Happy Very Happy Very Happy
А колкото до мен - харесвам рок, метъл и пънк. Присъединявам се към колектива като казвам "не" на чалгата!
Върнете се в началото Go down
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeПет Окт 16, 2009 3:45 pm

Ами аз обикновено слушам рок и метъл, но стила който винаги съм харесвала е Gothic metal. А много мразя чалгата.Просто ми е мн просташка


Последната промяна е направена от evanescence_goth на Съб Юни 12, 2010 9:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitimeВто Дек 08, 2009 8:58 pm

Предимно рок.. но съм музикален пумиар и слушам ВСИЧКО.. чалга не слушам много, но има 1-2 сдухани песни, които са наистина смислени и не бива всички песни да се слагат под общ знаменател (: поздрав с една от всичките "безсмислени" песни http://www.vbox7.com/play:c0668fc2 (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стилът на твоя живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на твоя живот   Стилът на твоя живот Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стилът на твоя живот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Свободна зона :: Музика-
Идете на: