Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 One № 54

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

One № 54 Empty
ПисанеЗаглавие: One № 54   One № 54 Icon_minitimeСъб Окт 04, 2008 7:34 pm

04.10.2008


В началото на Септември Токио Хотел се завърнаха вкъщи след изтощителен американски тур. Следващата стъпка: записване по-успешно и от “Zimmer 483”. Точно преди да влязат в студиото ние поговорихме с тях няколко минути за изминалите няколко месеца. Също така Том и Бил говориха за предстоящия албум...

“Знам, че ще разочароваме някои хора, ако се издъним с новия албум” – Бил.

-Така, момчета радвате ли се да се върнете вкъщи след американското турне?

Бил: Да, много сме щастливи да сме вкъщи с нашите семейства... Наистина ни хареса цялото прекарано време в Америка, но започнахме да имаме трудности там. Месец в чужбина е доста дълго...

Том: Както и за мен, но бих казал, че нямаше да ме притесни да поостана още малко. Обичам САЩ! Първо, в магазините за дрехи е невероятно. Купих си тонове дрехи и различни модели маратонки, които в Европа не можеш да намериш. Чувствах се много добре в големите градове като Ню Йорк и Лос Анджелис. Наистина се забавлявах там...

**********************************************

-Вашият удар беше да минете през САЩ. Мислите ли, че го постигнахте?

Том: Честно, никой от нас не очакваше да има толкова много фенове на концертите. Винаги всичко беше продадено и публиката беше толкова луда колкото в Европа. Мисля, че изпълнихме договора си. Мисията е изпълнена. (смее се)

Георг: Изглежда, че всички успяхме да постигнем нещо голямо. Не мисля, че преди нас са посрещали немска банда по такъв начин.

**********************************************

-Както и да е, успехът ви там леко по леко започна да спада: по време на вашият промо тур вие продадохте само 100 000 копия от албума си, а беше запланувано да са 500 000...

Бил: Прави сте, обратно на нашите очаквания “Scream” не беше много приет по американските чартове. Честно, не знам каква е причината за това. Ние направихме всичко, за да може всички да се запознаят с нашата музика, но на американският пазар е много трудно да пробият чужди изпълнители. Както и да е, без да изтъкваме наградите си, 100 000 копия все още е невероятно за немска банда. Не сме разочаровани от този резултат.

Том: Най-много се забавлявахме на това, че спечелихме награда на MTV Video Music Awards за Best New Artist. Не го очаквахме, защото бяхме номинирани с Miley Cyrus, Katy Perry и Taylor Swift, които са известни там от много по-дълго. Да спечелим тази награда беше истински шок. Това може би беше най-хубавата ни награда в нашата кариера. В допълнение мога да кажа, че наистина се забавлявах да видя обърканото изражение на Майли Сайръс, когато победителите, с други думи ние, бяха оповестени. (смее се)

**********************************************

-Изглежда не ти е присърце?

Том: От една страна не съм фен на това, което прави, плюс това тя няма физическия критерий, който търся в едно момиче. Така, че всичко е казано. (смее се)

Бил: Том говори глупости, както винаги! Той е скрит фен на “Hannah Montana", вече съм го хващал да гледа тайно някои епизоди. (смее се)

Том: Ще разрешим това тази вечер. Тайничко...

**********************************************

-Колко пъти ви попитаха в Америка от къде идва името ви?

Бил: (смее се) Не знам. 250 пъти, толкова пъти дадохме интервюта... мисля, че се върнахме три години назад. Пълен ужас!

Том: “Как започнахте с музиката”, беше най-често задавания въпрос... разбира се е доста изморително да повтаряш едно и също нещо хиляди пъти. Това ни прави малки, показва ни колко много хора не ни познават. Това ни кара да започнем отначало или нещо такова... сякаш паднахме от малкото ни облаче.

Георг: Да, но мисля, че това е дразнещо обаче. Мислех, че американските журналисти трябва да имат малко повече информация преди да срещнат обектите си. Изглежда не...

**********************************************

-Ако трябваше да изберете едно уникално нещо от този тур, кое ще е то?

Бил: Лично за мен, беше веднъж, когато беше организирана автограф сесия. Винаги е хубаво да срещаш фенове и да слушаш историите, които ти разказват. Тези срещи много ме вдъхновиха за новият албум...

Том: За мен беше, когато две фенки бяха влезли в хотелската ми стая докато се приготвях да си лягам. Нямам си и на идея как са ни открили. Както и да е, беше приятна изненада. Няма да ви кажа останалото, ще го оставя на въображението ви... (смее се)

**********************************************

-А сега за по-сериозни неща – подготовката на третият ви албум. Какво е неговото положение?

Том: Сега ще влезем в студиото. Трябва да кажа, че сме 100% фокусирани върху новият проект. Заради това няма да чуете много за нас в следващите няколко месеца.

Бил: Да, ние сме убедени, че това е една от най-важните стъпки в нашата кариера. Натискът е огромен, но се опитваме да не мислим много за това. Нашата цел е да се погрижим това да е най-хубавият ни албум, който сме записвали.

**********************************************

-Какво можем да очакваме като звучене?

Том: Идеята е да изненадаме феновете си с нашето лице, което те вероятно никога не са виждали. Не искаме да започнем да записваме втори “Zimmer 483”. Идеята е да предприемем малко повече рискове, докато запазваме идентичността си.

Бил: Също така искаме и текстовете ни да бъдат малко по-лични. Това е нещо над което работя. Всичко, което преживях през изминалата година страшно много ме вдъхнови и имам изписани тетрадки с текстове.

**********************************************

-Ако този трети албум бъде по-лош от предишните два, това ще ви притесни ли за остатъка от кариерата ви?

Бил: Аз знам, че ще разочароваме някои хора, ако не успеем с третият ни албум. Успехът не е привлякъл симпатии към нас, далеч сме от това... сега не се измъчваме за него. Както казах, ще се опитаме да направим най-добрият албум до сега. И ако е по-малко приет отколкото “Schrei” и “Zimmer 483”, това няма да е края на света.

Том: Всъщност, нито една банда не може да е на върха винаги, ние го разбираме. Засега нашата кариера е като приказка, толкова добра, че да бъде истина. Сигурно ще изпитаме трудности, но каквото и да се случи ние сме толкова пристрастени към музиката, че никога няма да спрем да я правим със сигурност.

http://radikal.ru/F/s41.radikal.ru/i094/0810/c6/249e3fc14721.jpg.html
http://radikal.ru/F/s43.radikal.ru/i099/0810/df/0f94c16711ee.jpg.html

източник: http://tokiohotel-fan.dir.bg/
Върнете се в началото Go down
ТеДи-ТоКиО Хо
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
ТеДи-ТоКиО Хо


Брой мнения : 16
Age : 28
Registration date : 28.09.2008

One № 54 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One № 54   One № 54 Icon_minitimeСъб Окт 11, 2008 4:28 pm

тво е много яко
Върнете се в началото Go down
http://kefche.com/sladuranata_tedi
 
One № 54
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Интервюта-
Идете на: