Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 TH fen4e

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

TH fen4e Empty
ПисанеЗаглавие: TH fen4e   TH fen4e Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 5:13 pm

Така и така почнахме да се представяме и аз да мина (да не видя нещо). Аз съм Александра от Русе. На 13 години. Кафеви очи и коса, която не мога да опиша. Уча в МГ "Баба Тонка". Слушам рок и малко поп музика. Тренирала съм художествена гимнастика, ама я спрях, щото ми дойде малко в повечко, а и взе да ми омръзва. От пролетта почвам да ходя на плуване (не се спирам на едно място). Фенка съм на ТХ от тва лято ама тъй съм се запалила, че мога биографията+някои от интервютата им да ви изрицитирам Laughing . Любимите ми цветове са лилаво, червено и черно. Имам мн смешен смях и всички ме имитират. Ям много и съм слаба (засега).
Малко се поовлякох ама нш. Та това е от мен.
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

TH fen4e Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TH fen4e   TH fen4e Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 10:09 pm

Като махнеш очите,косата и плуването се едно описа мен Laughing От това което съм чела от теб и за теб си супер човек! Браво за МГ и аз съм там ужс,нз за твойта,но в наща математическа е лудница,сички са откачалки-влизаш чалнат,излизаш луд Laughing Laughing

Продължавай да ни радваш! ok
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
 
TH fen4e
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: За нас :: Хората тук-
Идете на: