Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Флирт в Л.А.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Флирт в Л.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Флирт в Л.А.   Флирт в Л.А. Icon_minitimeЧет Юни 04, 2009 9:42 am

Какво се случи между китариста на Токио Хотел Том Каулиц и красивата американска певица Шантел Пейдж от “Flipsyde”?
Двамата са станали по-близки с всяко питие в нощен бар в Лос Анджелис. Шантел разказва как е срещнала Том и какво мисли за него.

Шантел: Седях с приятели в един бар, когато Том дойде изневиделица. Малко по-късно седяхме един до друг и си говорехме. Останалата част от вечерта седяхме с него на осамотено ъгълче.

******************************************

-Какво хареса в Том?

Шантел: Мисля, че Том е много сладък, всъщност той е мечтаното ми момче. Но приятелите ми ме предупредиха за него.

******************************************

-Защо са го направили?

Шантел: Когато става въпрос за момичета, Том има неоспорима репутация. Беше ми казано, че Том всеки уикенд си избира различно момиче. Не мога да си представя, че момче като Том може да стане моногамен от днес за утре. Но, ако Том не беше такъв казанова, със сигурност щях да се влюбя в него.

******************************************

-Може би можеш да го излекуваш от тези афери?

Шантел: Много момичета, включително и аз, имат романтични надежди, че момчето, което предишната вечер е бил с друго момиче утре ще бъде различен. Това е повече желание. Но в бара на хотела много се забавлявах с Том.

******************************************

-Какво стана след това?

Шантел (изчервява се): Прегърнахме се за довиждане, но заради лошата репутациа на Том едва ли някой ще ми повярва.

www.bild.de


--------------------------------------------------------------------------------



Опознаване: “Токио” –Том (19) и американската певица Шантел Пейдж (21).
Токио Хотел са в Л.А. и записват албума си, но Том май ще изгори.
В един бар той подмамва младата американска певица Шантел Пейдж (21) (“Flipsyde”)
Задълбочен поглед – питие! Ръка на коляното и питие. Направо в хотела или само питие?
Какво казва мениджъра и продуцент на Токио Хотел Йост за това? Той към BILD: “През деня Том е тук и свири на китара за новия албум. Какво прави нощем – това вече не знам.”

www.bild.de/BILD/unterhaltung/leute/2009/06/03/tokio-hotel-tom/heisser-flirt-in-los-angeles.html
http://i005.radikal.ru/0906/3e/027bdb16dd32.jpg
http://s53.radikal.ru/i139/0906/5e/61fa0b1d90b2.jpg
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Флирт в Л.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флирт в Л.А.   Флирт в Л.А. Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 6:39 pm

22.06.2009 - RTL - Punkt 12 - VIP News Tom Kaulitz und Chantelle Page
www.youtube.com/watch?v=ZZWLdtyvgx4

Download:
http://depositfiles.com/files/aflhdsklm

22.06.2009 - Punkt 9 - Tom&Chantelle
www.youtube.com/watch?v=g0yY2yKhrsE

Download:
http://depositfiles.com/files/bxsocp7k0
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Флирт в Л.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флирт в Л.А.   Флирт в Л.А. Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 11:39 am

25.06.2009


От Bild.de потвърдиха, че са предупредили Том и Шантел за присъствието си и всичко е било нагласено, те нямат връзка, а са просто приятели.

--------------------------------------------------------------------------------

Нещо тука не ми се връзва. hmmmm
Върнете се в началото Go down
nymphetamin_girl
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
nymphetamin_girl


Брой мнения : 235
Age : 30
Registration date : 02.12.2008

Флирт в Л.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флирт в Л.А.   Флирт в Л.А. Icon_minitimeПон Юни 29, 2009 10:11 am

TH fen4e написа:
25.06.2009


От Bild.de потвърдиха, че са предупредили Том и Шантел за присъствието си и всичко е било нагласено, те нямат връзка, а са просто приятели.

--------------------------------------------------------------------------------

Нещо тука не ми се връзва. hmmmm


Дам...нещо май ни сметнаха за много тъпи! Та кой ще се върже на тази глупост??? хахаха.....
А иначе много се дразня на Том! Хвана се с най-голямата....най-голямата...най-ГОЛЯМАТА КРАВА от всички!!!! да беше по-хубава нямаше да се дразя толкова...поне щях да си кажа ` Е поне си заслужава,момичето е готино` А той Mad Аз си знаех че ми изглежда малко тъп..ама непродполагах че наистина може да е толкова зле...
Върнете се в началото Go down
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Флирт в Л.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флирт в Л.А.   Флирт в Л.А. Icon_minitimeПон Юни 29, 2009 3:11 pm

Според мен всичко си е истина с изключение на това, че от билд.де са предупредили Том и Шантел. Мисля, че те като са видяли всичко което са публикували за тях са решили да замажат нещата като го обърнат на шега...
Колкото до мнението ми за тях двамата...
Шантел ми се струва готина и свястна мацка, доколкото можах да си направя извод от биографията и.*чука на дърво против уруки*
А щом Том е щастлив и ние трябва да се радваме, а не някои да "плюят" върху гаджето му, само защото искат Том само за себе си на всяка цена. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 27
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

Флирт в Л.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флирт в Л.А.   Флирт в Л.А. Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 11:14 am

Абе кви са тия приятели дет се натискат в колата?Защо ни лъжат,че са САМО приятели като на снимките ясно се вижда че се целуват!?За вчерашни ли ни мислят?
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
humanoid_666
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
humanoid_666


Брой мнения : 98
Age : 28
Registration date : 29.08.2009

Флирт в Л.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флирт в Л.А.   Флирт в Л.А. Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 2:55 pm

Потвърдено, е че всичко е било нагласено, а Том и Шантел са само приятели. Може би са го направили, за да им се вдигне рейтинга...нз Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флирт в Л.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флирт в Л.А.   Флирт в Л.А. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флирт в Л.А.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Интервюта-
Идете на: