Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Бил и Arthur 2

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
tom's_girl
Луд фен
Луд фен
tom's_girl


Брой мнения : 846
Age : 28
Location : ~ХаСкОвОоОо_СиТи~
Registration date : 23.12.2008

Бил и Arthur 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Бил и Arthur 2   Бил и Arthur 2 Icon_minitimeВто Ное 24, 2009 3:18 pm

"Arthur 2"- премиера в Берлин: Бил Каулиц от Токио Хотел говори за любовта, пицата и "Twilight".

С тежки сребърни ланци, кожени, ръкавици, черно лакирани нокти, с 40 см ирокез(косата) Бил Каулитц (20) привлича всички погледи към себе си. Но в разговора фронтменът на Токио Хотел прави впечатление, като нормално приятно момче. Няма и помен от звездност. Но все пак поп звездата се наслаждаваше на тълпата в неделя пред Potsdamer Platz. Повода е новият фентъзи филм "Артур 2", където Бил озвучава с гласа си главния герой. Преди Markus Tschiedert се срещнах с него в Ritz Carlton за интервю.

-За втори път озвучаваш гнома Артур. Харесваш ли гласа си.

-Не обичам да се слушам как говоря и никога не гледам интервюта с мен. Привикнах към пеенето си, там гласът може да се контролира със звукови техники. Когато говориш често казваш нещо без да се замисляш как ще прозвучи.

*****************************************

-Артур изпитва първата си любов вече. Как стоят нещата при теб?

-Вероятно това няма никога да се случи с мен и досега нищо не се е променило по този въпрос. Не мисля, че е правилно, но в момента това е просто една реалистична оценка. Като погледна изминалите 5 години, няма възможност да се влюбя. Няма срещи и не съм се запознавал нормално с никой. Просто няма никакъв междуличностен контакт.


*****************************************

-Как изглежда момичето на мечтите ти?

-Нямам определен образ/тип. Не бих определял нещо като цвета на косата. Но вярвам в любовта от пръв поглед и ще разбера, ако тя стои пред мен. Разбира се, че съм имал приятелки, но само до 15-та си година. След това не, което си е действително малко за 20 годишен.


*****************************************

- Милиони момичета ти се прекланят. Как издържаш всички тези постояни викове?

-На живите концерти не се забелязват много, докато пееш слушалките в ушите те предпазват до известна степен. Но на червения килим никога не е достатъчно силно за мен.


*****************************************

- Японките крещят ли по-различно от немските момичета?

-Не, не съм чул разлика. Срещаме същата енергия навсякъде. Кашмар за мен би било, ако феновете само аплодират. Нуждая се от енергията, която феновете пускат/дават заедно с емоциите си. Това ми дава тласък.


*****************************************

-Как успяваш в личния си живот да стъпиш на земята?

-Нямам личен живот вече. Абсолютно откровен съм. Никога не излизам да ходя по улиците, а ако го правя то е винаги с охрана. За съжаление нямам нормални контакти с хора, определям се като по сдържан.


*****************************************

-Т.е. не можеш да си купиш и хляб/кифла...

-С удоволствие бих. Имам хора, които ми доставят всичко и беше готино през първите две години. Но сега бих искал сам да реша с какво да си напълня хладилника. В Америка бях един път в супермаркет в 3 часа през ноща, когато беше празен. Там видях какви неща мога да си купя.


*****************************************

-Какво има в хладилника ти?

-Рядко съм си вкъщи, с нормални неща като хляб и нещо за мазане. За ядене не съм придирчив и не харесвам 5-звездни ресторанти. Най-много обичам паста и пица. Фризерът ми е по-голям от хладилника, винаги има замразена пица, която размразявам и пека.


*****************************************

-Винаги си с този образ. Биха ли те разпознали феновете, ако си без грим.

-Абсолютно! Когато съм на летището се обличам по друг начин с шапка и анцуг. Но феновете ми ме разпознават вече и по върха на носа.


*****************************************

-Колко време ти отнема да изглеждаш по този начин?

-С времето стана навик: заедно с душа и всичко, около 1 час. Винаги правя всичко сам и имам голям проблем с хората, които трябва да правят нещо по мен. Разбира се има и грешки, когато погледна снимки от преди 3 години си мисля: “Как съм могъл да ходя така?”. Няма нищо от което да ме е срам, защото в тези моменти съм се чувствал добре така.


*****************************************

-Кое е най-важното нещо за теб?

- Семейството ми, което ме поддържа и моят брат близнак Том, без който не бих оцелял и ден. Дори когато сме разделени и за ден, като днес си звъним. Аз действително съм Том, един без друг се чувстваме незавършени (непълни) имаме голяма нужда един от друг.


*****************************************

-Често те сравняват с Майкъл Джексън. Страхуваш ли се, че ще свършиш по същия начин?

- Неговата смърт бе ужасно нещо и не искам да говоря за това. Мисля, че е лошо да извличат пари и полза от смъртта му. Майкъл Джексън има право да бъде оставен в покой и искам поне малко да допринеса за това.


*****************************************

-Но ти избра андрогенния вид точно като Майкъл Джексън ...

-Да, но това се получи автоматично. Още в училище се отличавах от останалите, а от 11 годишен започнах да си боядисвам косата. Скоро след това започнах да нося грим и лак за нокти. Като дете обичах да гледам филми с вампири, може и това да ме е вдъхновило.


*****************************************

-Като говорим за вампири: имаш голяма конкуренция в лицето на Robert Pattinson. Фен ли си на "Twilight"?

-И още как! В началото когато изведнъж всички започнаха да говорят за него, бях по-скептично настроен. После изгледах гледах първия филм и го харесах.


*****************************************

-Как се отнасяш към това, че се харесваш и на момчета и говорят, че си гей?

-Това ми омръзна! Това се случва автоматично по начина, по който е оформено обществото и е очевидно, че ще има слухове за него. И това че момчетата ме харесват, мисля, че е добре. Защо не?

bz-berlin.de

Източник: http://www.tokiohotel-fan.dir.bg/bz-berlin.de
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/zlat4etykaulitz
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

Бил и Arthur 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бил и Arthur 2   Бил и Arthur 2 Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 7:42 pm

Бил няма ли да спре вече да се оплаква за тази негова любов.. ако искаше да я срещне щеше да намери време! Гошо как я намери!
Върнете се в началото Go down
 
Бил и Arthur 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Bill Kaulitz & ARTHUR UND THE MINIMOYS 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Новини-
Идете на: