Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Gala.de - 26.11.2009

Go down 
АвторСъобщение
tom's_girl
Луд фен
Луд фен
tom's_girl


Брой мнения : 846
Age : 28
Location : ~ХаСкОвОоОо_СиТи~
Registration date : 23.12.2008

Gala.de - 26.11.2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Gala.de - 26.11.2009   Gala.de - 26.11.2009 Icon_minitimeПет Ное 27, 2009 3:53 pm

Бил Каулиц: “Не съм One-Night-Stand тип човек”

По повод филма "Arthur und die Minimoys 2", в който Бил Каулиц озвучава главния герой, Gala се срещна с вокалиста на Токио Хотел и разговаря с него за момичета, слуховете и кулинарните му умения.

В новия анимационен филм на Люк Бесон "Артур 2", за втори път озвучаваш малкия герой. Трудно ли е да се идентифицираш с фентъзи герой?

-Предизвикателство е да се озовеш в измислен свят и да вдъхнеш емоции в анимирана фигура. Най-трудната част е, когато трябва да се засмееш или разплачеш по команда. Но в крайна сметка всичко се получи добре.

************************************

Можеш ли да си се представиш, че се снимаш във филм?

-Винаги съм бил на мнение, че певците трябва да пеят, а актьорите да играят. Но честно да си кажа се замислям все по често да опитам. Като се има предвид, че дори не знам дали имам достатъчно талант за това. Като за начало трябва да бъде малка роля.

************************************

А каква роля би предпочел – на лошия или супер герой?

-Определено лошият. За предпочитане е вампир или наркоман – да , това са ролите, за които винаги съм мечтал.

************************************

Следващата "Twilight"-книга скоро ще бъде екранизирана, как ти се струва ролята на зъл вампир против Robert Pattinson?

-За роля в "Twilight"- веднага ще кажа “да”.

************************************

В "Артур 2" сърцето на малкия герой бие за принцеса Селена. Твоето сърцето обаче все още търси любовта ...

-С удоволствие бих се влюбил, но не успявам, заради начина на живот, който водя. С Токио Хотел прекарваме максимум 2 дена в един град, после летим за следващия. Доверието е много важно за мен в една връзка. Аз съм много скептично настроен и не позволявам на много хора да се доближават до мен. Разбира се, имам възможност всяка вечер да водя момиче в стаята си, но никога не съм го правил. Не съм One-Night-Stand тип човек (секс за една нощ). Това не е нещото, което търся. Търся някой, който наистина ще означава нещо за мен.

************************************

Какво трябва да притежава една жена, за да предизвика интереса ти?

-Тя трябва да излъчва жизнерадостност, да бъде спонтанна и самоуверена. Освен това трябва здраво да е стъпила на краката си и нейния живот не трябва да зависи от моя.

************************************

Вашата кариера с Токио Хотел изглежда като приказка. Станахте световни звезди през последните 5 години. Иска ли ти се понякога да си нормалния Бил Каулиц от преди?

-Абсолютно. Има дни когато се събуждам с мисълта “О, боже, това изисква твърде много от мен, не искам, не мога да го направя и днес.” Разбира се, има много натиск, който ни задушава и при все, аз си оказвам най-големия натиск. Брат ми Том и аз сме откачалки по контрола. Невероятно трудно е за нас да позволяваме на други хора да решават нещата. Всичко минава през нас и понякога ни идва твърде много. Но това е проблем на надмощие/авторитет, има го като правило и най-вероятно няма да се промени.

************************************

Как релаксираш и черпиш нова енергия?

-Единственото нещо, което отвлича вниманието ми е времето прекарано със семейството ми, старите приятели от училище и моите кучета. Само с този малък кръг от хора, които са близо до мен и ме познават отпреди Токио Хотел мога да се отпусна вътрешно. Доверявам им се на 100%. Тези приятелства са много силни/дълбоки и затова също и много важни за мен.

************************************

Но вече не можеш да отидеш на дискотека със старите си приятели от училище ...

-Не не водя нормален живот вече и никога вече няма да бъде. Не искам да се самозалъгвам. Когато изляза, винаги има телохранители с мен и един винаги стои пред вратата на дома ми. Успехът е проклятие и благословия едновременно. С него не мога да живея нормално, но не мога да живея и без него. Имам нужда от: сцената, встъпленията, светлината на прожекторите. Дава ми сила, чувствам, че е мое, че съм призван и бих искал да го правя до края на живота си. Но също има и дни, когато искам да бъде нормален човек.

************************************

Какво би правил в такъв ден?

-Ваканция с много приятели в двузвезден хотел на Майорка или Ибиса. Кичозна ваканция където още в самолета ще започнеш да пиеш сангрия.

************************************

Има слух, който гласи, че си подложен на такъв стрес, че имаш проблеми с яденето..

-Има 3 слуха, които се въртят всяка година: Бил Каулиц е анорексик. Бил Каулиц е гей. Бил Каулиц напуска групата. Не е така. Винаги съм бил слаб и не качвам и грам, без значение какво правя. Не обръщам внимание. Предпочитам млечни шейкове, кола и пържени картофи – но това трябва да е меню за вегетарианец. От година и половина Том и аз не ядем месо.

************************************

Готвиш ли понякога?

-Кулинарните ми умения са достатъчни да приготвя само чиния с паста. Прекалено мързелив съм за това. Когато сме на път с групата си поръчваме рум сървиз, иначе пека замразена пица във фурната.

************************************

Любимо ядене – без пицата?

-По-рано обичах патица с червено зеле и картофи. Но сега като вегетарианец мога да ям само гарнитурата. Ето защо сега предпочитам да ям запечена юфка със сирене. Може би действително е заложено в гените ни, че не наддаваме. Между другото, Том тежи толкова, колкото мен - дрехите му са просто по-широки от моите. Е, също и тренира повече от мен.

************************************

Какво правиш за се поддържаш във форма?

-Да издържа следващите концерти, в съответствие с условията по договора, вероятно трябва да започна с джогинг. Аз не съм спортна личност. Вдигане на тежести, плуване, футбол – нищо от това не правя.


Източник: www.tokiohotel-fan.dir.bg
Gala.de
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/zlat4etykaulitz
 
Gala.de - 26.11.2009
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Bild.de - 02.08.2009
» DTM 2009 - 02.08.2009
» EMA 2009
» BRAVO № 2 / 2009
» Bild.de - 09.01.2009

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Новини-
Идете на: