Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

... Empty
ПисанеЗаглавие: ...   ... Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 9:57 pm

xaaa абе вие добре ли сте бе ... Наркотиции хахахаха те имаха почивка преди да им почне турнето ... о ако някой каже че бандата взема наркотици.. леле тва е твърде тъпо за да е истина те са номални земни момчета които не се правят на някви големи звезди..но дрога да бе да Evil or Very Mad o noo boii shlqp-shlqp
Върнете се в началото Go down
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...   ... Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 10:15 pm

Извинявай, но си в грешка.
Това дали взимат дрога или не си е тяхна работа.
Не се правят на големи звезди!? о.О Значи само аз си въобразявам, че Бил и Том харчат като за световно, колекционират коли, скъпи дрехи и феновете едвам могат да им кажат "здравей".
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 28
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...   ... Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 5:55 pm

Всеки опитал от световната слава след това се прави на известен.Наркотици?Да, пушили са преди, а това не гарантира, че и сега не пошмръкват малко за да се разведрят. Laughing Нормални земни момчета?Да, те са такива.Наркоманите не са ли хора?Не казвам, че момчетата са наркомани!!!А и всяка звезда се искарва, че е различна от другите и прави всичко за феновете си...бла бла блаааа....Ясно, е че много голяма част от всичко е заради парите, а костюмите на Бил според мен са пи-ар (или както се пише) Навсякъде пише какви костюми имал Бил и бла бла..Същия като Лейди ГаГа е.Аз го наричам Лейди ГаГа в мъжки вариант Laughing Та не си мисли, че ТХ са ангелчета и не правят глупости Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...   ... Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 10:09 pm

^^^ Напълно те подкрепям!!! hug

Разбери, това, което виждаш не винаги е истина. Уморих се да обяснявам все, че и те като всяка звезда си имат имидж!!! Който не знае какво е "имидж" нека провери в някой речник. Марихуаната по принцип успокоява и не е толкова вредна (вреди колкото алкохола). И, ако те са си преценили, че им е нужно тогава окей. По-добре така, отколкото да видя някой от тях да припадне на сцената от умора. Всеки си има собствено мнение.. едни се заблуждават и вярват в приказки, а други преценят възможностите Smile .
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 28
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...   ... Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 8:06 pm

Представям си Бил да си има саксиика с марихуана в турбуса rofl rofl и да си купува ягодово оцебе и да си вие цигарки rofl иначе мнението ти е много правилно от моя гледна точка
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...   ... Icon_minitimeСъб Мар 13, 2010 9:34 pm

Laughing охооо, ето за какво значи казва, че турбуса им е удобен и си има собствена стая и като се затвори в нея си прекарва супер Laughing Laughing Cool и за тва все си мъкне дневника може би.. за да къса листовете и да си прави цигарки hahaha

Иначе, наистина се радвам, че има някой, който е на моето мнение, защото почнах да се отчайвам от феновете.. No Омръзна ми все да им се бъркат в живота и да твърдят "ама той е такъв и такъв.. не е възможно тва и онва"... Само най-близките им хора ги понават.. те са аутсайдери и си казват, че много малко хора могат да разберат кои всъщност са те, какво чувстват и т.н., ако вие си мислите, че може да се доберете до този кръг тогава късмет!!!
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 28
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...   ... Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 7:24 pm

Ооо да..разгонените фенки крещящи Бииииил,Бииииииииил!Обичам тееее!
Какво ли си пише Бил в дневникааа?Бих платила за да го прочета Laughing И ше преброя колко листа са скъсани.Сигурно листатата му ухаят и после Бил като пуши си ароматизира стаята Laughing Laughing Кой знае колко е палав Бил наистина...-гледа тавана и си представя- Някой ден...с Бил ще си станем големи приятели...
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...   ... Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 8:30 pm

Сигурно тва си му е телефонният тефтер и вътре е със 100 страници с номера на момичета... хаха шегичка Laughing
Иначе и на мен ми е страшно интересно да разбера какви са му преживяванията през деня.. тоест на не ежедневието щото то предполагам е едно и също) а на дните, които са го впечатлили... ама и аз да си имам и обяснението Laughing
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel_BiLl
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
Tokio_Hotel_BiLl


Брой мнения : 79
Age : 34
Registration date : 07.02.2010

... Empty
ПисанеЗаглавие: ....   ... Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 10:18 am

хах абе ок да приемем че взимат наркотици.... макар че малко трудно и тъпо но се тая няя спора с вас и на мен ми е омръзнало вие сами казвате секи си има мнение ..ок да така е ... или пък казвате че едните казват о не тва не е така или нещо си там .. но в момента кво става аз казвам че е почти отново това е голям тъп слух който излиза от някви шматки (без да се обиждате) друг го чуе разпространи лъжата и готово обявено е че ТХ взимат наркотици.. но дали това е така ... ми Не не мисля
а колкотот до темата че едните казвали о не не е възможно тва и онова кво става аз казвам че не е така за наркотиците а вие казвате о не не е така те вземат наркотици..хах нали ви беше омръзнало ... се тая писна ми от тъпи слухове като този например или разни такива те са едни нормални момчета забога ! защо никой не меже да разбере толкова ли са глупави всички чесно казано не го очаквах но се тая щом мислите че взимат дрога ок няя проблем мислете си го но защо тряя го разпространявате в такива сайтове в които някой като прочете ще повярва на лъжите ае ако обичате спрете адски е тъпо!!!!!!!!!!!! много дразните
Върнете се в началото Go down
JuSt_YoO
Фен
Фен
JuSt_YoO


Брой мнения : 323
Age : 28
Location : In ThE sHaDoWs
Registration date : 05.12.2008

... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...   ... Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 2:34 pm

Ама аз не съм казала че взимат.Казвам, че покрай голямата умора се напиват с ред бул,попушват някоя цигара и гълтат галони кафе.Еми тва пак се явява някъв вид зависимост.А и на ТХ им дреме на оная работа за слуховете и кой ги е пуснал.Не разбирам за кво се палиш толко.Просто ТХ не са тва за което ги мислят всички фенки.Те са като останалите звезди.Залъгват че са различни и гледат да си изкарват парите.
Върнете се в началото Go down
http://www.yollita.piczo.com
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...   ... Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 8:50 pm

Първо на първо никой не е казал, че взимат. Просто не го изключваме от въмзожностите! Както казах тва си е ТЯХНА работа какво взимат и какво не и не ме засяга стига да не става дума за твърди вещества (алкохолизъм, херойн, кокайн.. и т.н). Сама казваш, че те са си нормални момчета.. нормалните момчета не лъжат ли? Не се ли напиват? Не са ли в повечето случай груби? Как ще спечелят сърцата на милионите фенки, ако не си бяха измислили роли? Никой не е пуснал слух за наркотици или нещо.. Тва си е просто мнение! Всичко е наркотик, щом може да си зависим от него. Всичко е полезно, стига да не се прекалява с него. Не виждам нищо лошо в това да пушат трева. Тя както казах вреди на кръвта колкото алкохолът. Ако го правят чат-пат няма проблем. Едни от няй-легендарните певци си пишат музиката под влиянието на това вещество... Точно заради тази наивност, че те са перфектни, когато излезна новината, че пушат всички фенове изпаднаха в голяма депресия. Хелоооу 21 век сме ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...   ... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Групата :: Бил Каулиц-
Идете на: