Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 KaWanku №73/2010 (Индонезия)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
evanescence_goth
Луд фен
Луд фен
evanescence_goth


Брой мнения : 961
Age : 27
Location : Габрово
Registration date : 15.10.2009

KaWanku №73/2010 (Индонезия) Empty
ПисанеЗаглавие: KaWanku №73/2010 (Индонезия)   KaWanku №73/2010 (Индонезия) Icon_minitimeПет Май 21, 2010 8:34 pm

Бил Каулиц: Вярвам в истинската любов!

Красиво лице, страхотен стил, пее добре и романтик. Затова се и разтопихме като го срещнахме!

-Кога започнахте да се занимавате с музика?

Том и аз правим музика от дълго време. Започнахме да пишем песни от 7 годишни, скоро след това започнахме да се изявяваме на малки сцени, партита, сватби и тем подобни.

********************************************

-Вдъхновява ли те някоя група или изпълнител, когато пишеш песни?

Трудно е да назова една група или изпълнител, защото слушам различна музика. Никога не съм имал образ за подражание, но обичам да слушам David Bowie, Placebo, Coldplay и Stereophonics. Бих искал да направя нещо съвместно с David Bowie и Steven Taylor (вокалиста на Aerosmith).

********************************************

-Трудно ли е да се пее на английски, при положение, че си роден и живееш в Германия?

Това е огромно предизвикателство за мен и останалите. В емоционален план това бе голяма крачка, да направим албум на английски, защото винаги сме правили музика на немски. Винаги съм писал текстове на немски език, пял на немски, така че това е голяма стъпка за мен. Аз съм перфекционист. Често ходех в студиото, исках песента да звучи добре, не искам да звуча като германец, който се опитва да пее на английски, искам да звуча естествено.

********************************************

-Имаш страхотен стил, за който хората обичат да говорят. Не мислиш ли, че стила на Адам Ламбърт е близък до твоя?

Говорили са ми за това. Не знам, не съм сигурен. Не съм виждал стари негови снимки, ха ха ха. Не познавам стария му стил, за това и не знам дали ме копира или не. Може би обича да носи грим като мен.

********************************************

-Сам ли се гримираш преди всеки пърформaнс?

Понякога сам, понякога ми помагат. Започнах да нося грим и да си боядисвам косата от 10 годишен, така че мога и сам да го правя.

********************************************

-Кой те вдъхновява за тези уникални прически?

Не знам откъде ми идва вдъхновението. Нямам модел за подражание или нещо такова, идва си от мен, не знам. Не ми трябва много време да си оправя косата, правя го всеки ден с малко лак за коса за около 15 минути.

********************************************

-Ами татуировките ти? Какво те вдъхнови?

Имам 3 татуировки. На ръката ми пише: Freiheit 89. Freiheit означава свобода, а 89 е годината която съм роден. Направих тази татуировка, като станах на 18 години, защото в Германия на 18 си свободен да правиш всичко. Татуировката на врата ми е логото на Токио Хотел, имам и една дълга татуировка от едната си страна, но не мога да ви кажа значението й, защото е на немски език. Това е нещо лично, не мога да го обясня на английски.(значението на четвъртата е тайна)

********************************************

-Ако не беше певец, какъв щеше да станеш?

Никога не съм искал да бъда нищо друго, освен певец. Можете ли да си ме представите зад гише в банка. Не, не и аз. Всъщност моят дар е пеенето и в това е моята сила. Затова и нямаше друг път за мен, освен този!

********************************************

-Ако можеше да носиш нещо цял живот, какво би избрал?

Мисля дългата коса, с която бях на последния албум. Достатъчно дълга коса, която да се оформя в различни стилове. За това избирам дълга коса.

********************************************

-Хората ще бъдат изненадани, че ти си..?

Аз съм семеен човек. Мисля, че най-хубавия си подарък за рождения ми ден някога, съм получил 10 минути преди да се родя.

********************************************

-Между другото, какъв човек си?

Аз съм много романтичен. Наистина вярвам в истинската любов, любов, която намираш един път в живота си, ако имаш шанс. Защото си мисля, че много хора така и не я намират, което е много тъжно. Но, аз не съм човек, който флиртува лесно с момичета. Вярвам, че има някой създаден за мен. Все още търся.

********************************************

-Би ли излизал с фен?

Защо не? Мисля, че би било чудесно, защото живеят този живот с нас и разбират какво правим.

P.S. Превод само на интервюто, другата част от статията се отнася за това как е протекъл концерта на Токио Хотел в Куала Лампур, Малайзия на 01.05.2010г.

Източник: www.tokiohotel-fan.dir.bg
Върнете се в началото Go down
http://www.evanescence-bg1.forumotion.net
bambi
Фен
Фен



Брой мнения : 470
Age : 30
Location : Dreamland
Registration date : 12.11.2009

KaWanku №73/2010 (Индонезия) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KaWanku №73/2010 (Индонезия)   KaWanku №73/2010 (Индонезия) Icon_minitimeПет Май 21, 2010 8:41 pm

Ох, пак тази любов... lol!
Върнете се в началото Go down
 
KaWanku №73/2010 (Индонезия)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» GO #2/2010
» Bild.de/Update - 14.05.2010
» Bravo Web TV Tokio Hotel interview - 21.05.2010
» "I Love You" - 1/2010, Русия. Интервю с Бил

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: Всичко около бандата :: Новини-
Идете на: