Zimmer483
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zimmer483

Fan Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Just Me

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Just Me Empty
ПисанеЗаглавие: Just Me   Just Me Icon_minitimeЧет Сеп 25, 2008 7:52 pm

Внимание: Роман!! ...приятно четене Laughing



Хммм това ми е от не мн любимите занимания..нз що се не зная какво да напиша или пък забравям нещо Laughing ем на 14 съм (почти 15..май месец его къде е Laughing мн се кефа 15,15 няаам представа защо xD) от Пазарджик.Не си се кефа мн мн на името...единствения човек,който разбира защо и който не ми е казвал по цяло име е най-добрата ми приятелка.Чесно такова животно никаде го няма..то,то уникат мн си я обичам и на никой не я давам !!! xP тя направи какво ли Laughing от нея са ми всичките пряккори и произволни-Ди,Дид,Дуд,Момо,Мечка * Laughing Laughing *Гарванче (и еленче има) и още мн за които ще помогне тя Laughing Laughing Имам сестра Хххххх не че я мразя,просто не ме разбира...постоянно ми вика и се опитва да ме контролира..не ми харесва музиката,стила от части имам чувството че я дразни че дишам на 17 е,надеждата ми е че скоро ще й доиде акъла Laughing Laughing имам хамстер-Шошо много е пухкав,сладък и стар на 3 год..тва животно е машинааа xD умира на 4 пъти-вечер маме Шошо се предаде,сутрин се едно нищ не е ставало нз кво е тва Laughing Laughing е папагалът ми нямаше тоя късмет за жалост..........имам рибки и черно коте-Теди на..год и половина верно е голяма вече но е с акъла на 3 месечно котенце адски е сладка и игрива и галена и нахааалнаа! от както я имам нито една вечер не съм си спала на възглавницата! Laughing Laughing тя е моето бебе и само някой нещо да й направи излизам с рогата напред (телец съм Laughing ) майка на 3 пъти ме заплаши че ще я изхвърли ма се отказа,като ме видя с възглавницата и мечо Бил (голямо съм бебе мечо Бил е моя тедибеър голям черен мечок спечелих си го на празника на града и адски си се кефа Laughing Laughing ) под ръка,изнасяшта се с Теда на палатка се отказа Laughing Laughing Обичам музиката,тя е огромна част от моя живот..като стил,определящ ми е рока,но слушам и др музика.Любимите ми групи са Tokio Hotel и Breaking Benjamin те са ми дъ бест,а любимите песни...ъммм...целия Schrei и Phobia lol! Laughing Laughing обичам да рисувам..предимно манга,но не се заблуждавайте-аматьор съм! тъмно е иначе щях да пусна снимки да видите..нищ утре Laughing обияам да гледам анимета любимото ми е Death Note Ееел hug обожавам Final Fantasy VII Cloooud туй чудо го гледам сяка петък вечер,заради него с Йо сме се навили да пускаме годзила на създателите..убиха детското във меен с тия игри за псп щях да умра като разбрах,че FF7: Crisis Core i FF13 са само игри very sad в момента съм на Vampire Knight Zeroo много е сладък..млъквам Laughing Laughing Бе Япония си е Япония и тва си му е!!В момента ме подгряват по едно захаросано човеве-Myiavi скица и половина,шматка от класа,не не тва еее....да обожавам да си ръса точки Laughing ..обичам си приятелите и давам всичко за дях без изключения..имам двама чоовека,за който и в устата на лъва се хвърлям както казват хората Laughing Laughing те са моето второ семейство и хората които ме разбират най-много..въпреки,че мъжката аудитория още не го проумява -.- нз за него е като нашега...шматка съм и леко си падам откачалка,обичам да си говоря саама,карам се със тв-то и най-често дигам скандали на компа ! Laughing Laughing иии вече млъквам щото стана романче...

една от целите на форума е намиране на нови приятели,а тук сички сте уникални и супер готини затова си пускам и скайпа,ако някой желае...

dimeto_gadjeva

едит : винаги изпускам..пропуснах Менсън (тми)*крие се под масата**изтеричн смях* тва е не не не обожавам го тоя човек и песните му и сикчите му 2 (почти) метра сичко без изключенияуникат...за него пак е виновна оризената ми мечка..бях анти *криее сеееее* преди Йо да влезе в живота ми и на себе си бях анти!! верно мн бях загубена...Мечка просто нз кво ше правя без теб! Love you!!!

ако редактирам още веднъж ще се гръмна xD ...блонди съм...


Последната промяна е направена от Zimmer483 на Нед Май 09, 2010 11:12 am; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Just Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just Me   Just Me Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 8:27 pm

Ти знаеш, че аз обича теб. Аз обича теб повече от всичко на тоя свят <3
Ти мое слънци <3
Обичааааам те, ако почна да изброявам онези неща които ти казвам всеки път когато ти се обяснявам всеки път xD ще ми трябва досте време.
Само знаи че те обичам и ще бъда винаги със теб.
Върнете се в началото Go down
Hailie
Admin
Hailie


Брой мнения : 333
Age : 30
Location : Advent...
Registration date : 22.09.2008

Just Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just Me   Just Me Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 11:30 pm

леееко ми стана скучно и реших да се опишем по-подробно..е стана прекалено ма нищ напълно ше ви разбера ако ви премързи да четете и без тва не е от значение...но се пак интересно ми е мнението ви Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zimmer483bg.bulgarianforum.net
TH fen4e
Фен в начален стадий
Фен в начален стадий
TH fen4e


Брой мнения : 186
Age : 28
Registration date : 18.10.2008

Just Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just Me   Just Me Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 8:51 pm

Лелееее, не ме домързя да ти прочета романа (голямо постижение за мен). Единственото, което запомних от него е, че си мега як човек, у вас е като в зоологическа градина (мене ще ме вземеш ли като някакво животинче? ти си избери какво, но май най-подходящо е откачена маймуна.) ииииии др. май не запомних (малко съм като мухите).
Върнете се в началото Go down
RaiseYourHands
Admin
RaiseYourHands


Брой мнения : 255
Age : 29
Location : Somewhere beyond happiness and sadness
Registration date : 23.09.2008

Just Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just Me   Just Me Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 8:29 pm

Аргх гарванче, бащата няа го забравяш, че ш отидеш в мазето ш ядеш само ОРИЗ !!!! Защото Оризената мечка го казва!! Честно обичам те и новото ти описание рокс както ти самата. И защото скоро ще си ми мъж, аз те о-б-о-ж-а-в-а-м
You take the breath right out of me, you left a hole when my heart should be..
Докато си в спомените ми ще продължавам напред!
Your blood, my blood, Our blood!
Обичам те и всеки миг с теб е щастлив!
абе тряа зема да си едитна и мойто описание XD
Върнете се в началото Go down
TH_Muci
Проявяващ интерес
Проявяващ интерес
TH_Muci


Брой мнения : 109
Registration date : 05.01.2009

Just Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just Me   Just Me Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 12:15 am

ууууууууу пак идвам нахалствам...насякъде мое ме срешнете....кът въжка съм...ама ти си супер админче бе момо.....прекланям се cheers cheers cheers flower flower flower
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Just Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just Me   Just Me Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Just Me
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zimmer483 :: За нас :: Хората тук-
Идете на: